Sniper: Ghost Warior 3 İçin yeni video yayınlandı

Sniper: Ghost Warior 3 İçin yeni  video yayınlandı

Nişancı oyunlarına yeni bir soluk kazandıran Sniper:Ghost Warior 3, çıkışından önce kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Peki yeni paylaşılan 27 dakikalık oynanış videosunda bizleri neler bekliyor? Detayları haberimizde.

Sniper:Ghost Warior CI Games tarafından geliştirilen bir FPS oyunu.Oyun ilk olarak 2010 yılında çıkışını yapmıştı. Her ne kadar büyük beklentilerle ortaya çıkmasa da oyun gerçek anlamda popüler olmaya başladı. Oyundaki çevre dinamikleri ve bu faktörlerin oyuna etkisi onu farklı kılan yanıydı. 3 senenin sonunda serinin 2. oyununu çıkaran firma silah çeşitliliği ile yine birçok oyunun arasından sıyrılıp kendini göstermeyi başardı. Sniper:Ghost Warior 3’ün duyurulması ile birlikte sniper tutkunlarını büyük bir bekleyiş sardı. Daha önce tralier tarzı videoları paylaşılan oyununa bu kez yeni bir oynanış videosu geldi. Xboxdynasty adlı YouTube kanalı, Sniper: Ghost Warrior 3’den 27 dakikalık  bir oynanış videosu paylaştı.


Samsung 2.8 milyon çamaşır makinesini geri çağırdıAçık Dünya Dinamikleri Göz Dolduruyor


Videoyu ilk açtığımızda bizi silahlar karşılıyor. Görüldüğü gibi silah çeşitliliğinin yanı sıra silahların birçok parçasının geliştirilebilir olduğunu da gözlemleyebiliyoruz. Ayrıca oyunun sadece keskin nişancı silahlarından ibaret olmadığını görebiliyoruz. İkincil silah olarak AK-47 gibi otomatik silahları da kullanabileceğimiz gibi çok şık bir karambit bıçağını da yanınızda taşıyabiliyorsunuz. Oyunun bir diğer göze çarpar yanı ise açık dünya elementleri. Oyunun grafik motoru CRYENGINE olduğundan çevre detayları ve hissiyatı üst düzeyde. Ayrıca oyun açık dünya özelliği sayesinde sniper oyunlarındaki görev al yap olayını farklı bir boyuta taşımış. Ayrıca videoda bizleri sürüş mekanikleri de karşılıyor. Bakıldığında gerçeği aratmayan sürüş dinamikleri ile de göz dolduran Sniper:Ghost Warior 3 bomba gibi gelmeye hazırlanıyor. Aşağıdan videoya ulaşabilirsiniz.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS