hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Steam en çok satılanlar listesi yenilendi

  Steam en çok satılanlar listesi yenilendi
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Eğer en popüler oyunların hangisi olduğunu veya oyun dünyasının gündeminde nelerin olduğunu görmek isterseniz, Steam’e göz atmanız yeterli.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ancak eğer bunların tamamını bir liste olarak takip etmek istiyorsanız o zaman bakmanız gereken yer SteamDB olacaktır.

  SteamDB tarafından servis edilen ve geçtiğimiz haftanın en çok satılanlarının sıralandığı listeye baktığımız zaman, zirvede bir kez daha Steam Deck’in olduğunu görüyoruz. Valve tarafından piyasaya sürülen ve tanıtıldığı tarihten bu yana oyuncuların yoğun ilgi gösterdikleri bu konsol, satış anlamında da krallığını sürdürmeye devam ediyor.

  Listenin ikinci sırasında ise henüz çıkış yapmayan ancak ön sipariş satışlarıyla daha şimdiden üst sıralara oynayan Call of Duty: Modern Warfare II’yi görüyoruz. Piyasaya sürüldüğü ilk günden bu yana tartışmaların odak noktasında olan ve bir türlü bekleneni veremeyen CyberPunk 2077 ise bu hafta listenin 3. Sırasında yer alıyor.

  SteamDB sıralamasına göre, 22 Eylül’de satışa sunulan Slime Rancher 2 ise listenin 4. sırasına yerleşmiş durumda. Son defa FIFA ismiyle göreceğimiz EA Sports oyunu FIFA 23 ise tıpkı ikinci sırada yer alan Cll of Duty: modern Warfare II gibi ön sipariş satışlarıyla listeye girmeyi başarmış ve 5. sıraya adını yazdırmış.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow