hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Steam’de en çok satılan oyun değişmedi

  Steam’de en çok satılan oyun değişmedi
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Steam tarafından yapılan haftalık açıklamalar, o dönemlerde en çok ilgiyi hangi oyunun gördüğünü anlamamızı sağlıyor. Peki 17 – 24 Ocak 2023 tarihleri arasında en çok satılan oyunlar hangileri oldu dersiniz?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Steam tarafından paylaşılan listeye baktığımız zaman, ilk sırada geçtiğimiz hafta da olduğu gibi yine oynaması ücretsiz olan Counter-Strike: Global Offensive’i görüyoruz. Listenin ikinci sırasında ise bir başka ücretsiz oyun olan PUBG: Battlegrounds bulunuyor.

  Ücretsiz oyunların ilk iki sırayı kapması hiç de tesadüf değil nitekim her iki isimde, aylardır en çok satılan oyunlar listesinin ilk 10’u içerisinde yer alıyor.
  Steam verilerine göre geçtiğimiz haftanın en çok satılan üçüncü oyunu ise FIFA 23 oldu. Popüler futbol oyunu uzun bir süredir ilk 5 içerisindeki yerini korumayı başarıyor. Dördüncü sıraya baktığımız zaman Red Dead Redemption’ın beşinci sırada ise henüz satışa sunulmayan ancak ön sipariş toplamaya devam eden Hogwarts Legacy’i görüyoruz.

  Geçtiğimiz ayların açık ara birincisi olan ve bir önceki haftayı 7. Sırada tamamlayan Call of Duty: Modern Warfare 2 ise son haftayı 9. Sırada kapatmış.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow