Son Dakika

Surface Book 2 neden ertelendi

A A

17.05.2016 - 13:00 Son Güncelleme:

Önümüzdeki ay resmi olarak tanıtılması beklenen Surface Book 2’nin çıkış tarihi ertelendi. Bu erteleme kararına tasarım konusunda yaşanan sorunların neden olduğu söyleniyor.

Surface Book 2  neden ertelendi

Bildiğiniz gibi Microsoft’un son yıllarda çıkardığı en başarılı ürünlerden biri Surface Book. Surface Book, Microsoft’un 2in1 alanında önde gelen şirketlerden biri olmasını sağladı. O yüzden Microsoft bu cihazı mümkün olduğunca önde tutmak için elinden geleni yapıyor. Şirketin Surface Book 2 üzerinde çalıştığı bir süredir biliniyor. Birçok kişi şirketin bu yeni Surface Book’u önümüzdeki yıl tanıtacağını düşünüyordu. Ancak bir süre önce ortaya çıkan bilgiler cihazın önümüzdeki ay resmen tanıtılabileceğini gösterdi.

iOS 9.3.2 yayınlandı!

Bu beklenmedik gelişme teknoloji dünyasında heyecanla karşılandı ama gelen yeni bilgiler Surface Book 2’nin önümüzdeki ay tanıtılamayacağını gösteriyor. Şirkete yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre, yeni laptopunun tasarımı ile ilgili bazı sorunlar yaşayan Microsoft cihazın çıkış tarihini ertelemek zorunda kaldı. Üstelik bu erteleme öyle kısa süreli de olmayacak. DigiTimes’ın haberine göre Microsoft yeni Surface Book’u en erken 2017’nin başında piyasaya sürebilecek. Bu ertlemeye neden olan tasarım sorunun tam olarak ne olduğu ise bilinmiyor.

surface_book_2