TCL MWC’de fark yaratma peşinde

TCL MWC’de fark yaratma peşinde

TCL MWC’de fark yaratma peşinde

Normalde yıl içerisinde dünyanın farklı bölgelerinde yeni nesil teknolojilerin, telefonların, yongaların sergilendiği pek çok etkinlik gerçekleşirdi. Fakat pandemi süreci bizleri bu etkinliklerden de mahrum bıraktı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Şüphesiz bu etkinlikler içerisinde en önemlilerinden birisi de Mobil Dünya Kongresi yani MWC’ydi. Önümüzdeki MWC etkinliğine de artık kısa bir süre kaldı. Peki yeni MWC etkinliğinde bizleri ne gibi teknolojiler bekliyor?

Şimdilik MWC kapsamında tanıtılacak olan tüm telefonlar ya da yeni teknolojiler ortaya çıkmış değil. Fakat önümüzdeki süreçte bu cihazlar yavaş yavaş netlik kazanacaktır.

MWC’de boy gösterecek olan firmalardan birisi de TCL olacak. Bir süredir ülkemizde de kurumsal olarak hizmet veren TCL yeni modelleriyle MWC’de karşımıza çıkacak.

Sızdırılan bilgilere göre MWC ilk katlanabilir ekranlı modelini de MWC kapsamında tanıtabilir. Elbette bu şimdilik bir iddiadan ibaret. Fakat son dönemde katlanabilir ekranlı modellerin sayısının arttığı da bir gerçek. Dolayısıyla TCL’in bu kapsamda yeni bir cihaz tanıtması bizleri çok da şaşırtmayacaktır.

Katlanabilir ekranlı cihaz sayısının artması fiyatların düşmesinde de önemli rol oynayacaktır. Dolayısıyla model sayısı ne kadar artarsa, katlanabilir ekranlı telefonların fiyatı da o kadar düşecektir.