Tehlikelere karşı korunun

Tehlikelere karşı korunun

Bu antivirus yazılımı, PC sistem kaynaklarınızı minimum kullanarak maksimum düzeyde koruma sağlamayı hedefliyor. Yenilenen ve sadeleştirilen arayüzü, istediğiniz detaylara daha hızlı ulaşmanızı ve daha kolay yönetim yapabilmenizi mümkün kılıyor.

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle dolu sonsuz bir okyanus olan internette karşılaşabileceğiniz can sıkıcı durumlara karşı önemli bir korumanız oluyor.


Bu yazılım sayesinde virusler, casus yazılımlar, truva atları, solucanlar, reklam yazılımları, kök setleri ve diğer tehditler karşısında korunuyorsunuz. Kısa aralıklarla yayınlanan güncellemeler sayesinde de en yeni tehlikeler karşısında bile güvende oluyorsunuz.


Bu yazılımın güzel bir tarafı da, az evvel de belirttiğimiz gibi, kapsamlı bir koruma mekanizmasını devreye alırken PC sistem kaynaklarını minimum düzeyde kullanıyor. Bu sayede de PC’nizin performansında düşüşler yaşanmıyor ve işlemlerinizi halledebiliyorsunuz. Performans, özellikle3 boyutlu tasarım programları ve video oyunları gibi yazılımlarda çok önemli. İşte burada da yüz güldürüyor ve virus yazılımınız açıkken performans sorunu yaşamıyorsunuz.


Yapay zekâ desteği de sunan, bu sayede koruma seviyesini en üst düzeye çıkaran NOD32, aynı zamanda entegre çevrimiçi yardım başlığını da sunuyor. Bu sayede yetkililere kolaylıkla ulaşabiliyor ve ihtiyaç duyduğunuzda yardım isteyebiliyorsunuz.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS