Telefonunuzu şarj eden 5 alternatif ürün!

Telefonunu elinden düşürmeyen kullanıcılardansanız, şarj aletinizi diğer elinizde bile taşıyor olabilirsiniz. Sizi bu dertten kurtarabilecek bazı ürünler olduğunu söylesek ne dersiniz? Bu galerimizde mobil cihazlarınızı şarj etmek için kullanabileceğiniz 5 alternatif ürünü derledik.Telefonunuzu şarj etmek için 5 alternatif ürün!

Şarj konusunda çeşitli kolaylıklar sağlayan ürünleri ilerleyen sayfalarda bulabilirsiniz. Ürünlerin hepsini internet üzerinden temin etmek mümkün, benzerlerini ise farklı markalarla olsa bile teknoloji mağazalarında bulabilirsiniz.

Mophie Powerstation 1X

Mophie, MFi yani Made for iPhone lisansına sahip aksesuar üreticilerinden bir tanesi. Markanın Powerstation 1X isimli güç kaynağı oldukça ince şık bir görünüme sahip. Güç kaynağı 40 Dolara satılıyor, kapasitesi ise 2000 mAh. iPhone 6 ve iPhone 6s’i bir kez sıfırdan şarj edebiliyorsunuz.

PowerMe
PowerMe, popüler fon sitesi IndieGogo’da büyük ilgi gören bir ürün oldu. Bileklik gibi her an yanınızda taşıyabileceğiniz bu ürün USB-C ile uyumlu ve mobil cihazlarınızı her an şarj edebilmeniz için tasarlanmış. Bir metrelik şarj kablosunu yanınızda taşımak yerine PowerMe oldukça pratik bir ürün ve sadece 11 Dolara satışa çıkacak.
I’mUp
I’mUp isimli ürün aslında klasik bir güç kaynağı ancak son derece kolay taşınabiliyor çünkü boyutları son derece makul. 4300 mAh kapasiteli bu güç kaynağı, özellikle kadınların hoşuna gidebilecek bir özelliğe de sahip. Güç kaynağının üst tarafında açılabilen bir ayna bulunuyor. Ürün, renkleriyle de kadınlara hitap ediyor. Fiyatı 89 Dolar.
PowerGo-Go
PowerGo-Go listemizin en farklı çözümü. iPhone’a kablosuz şarj özelliği kazandıran bir kılıfla dikkat çeken PowerGo-Go markası aynı zamanda bu kılıf ile uyumlu güç kaynakları da üretiyor. Araç içi veya evde kullanabileceğiniz bu ürünler ile şarj kablonuzun nerede olduğunu bile unutabilirsiniz.
Bluesmart
Bluesmart, sık seyahat edenler için düşünülmüş bir valiz. Valizin içerisinde 10.000 mAh kapasiteli bir pil bulunuyor. Bu sayede bavulunuz yanınızdayken şarj sorununuz olmuyor. iOS ve Android cihazlarınızı bu bavul yardımıyla defalarca şarj edebilirsiniz. Ürün biraz pahalı çünkü aynı zamanda bir valiz. Bluesmart’ı 400 Dolara satın alabiliyorsunuz.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS