Temmuz ayının en iyi Android uygulamaları

Yeni başlattığımız bu yazı dizimizde, her ay yayınlanan uygulamalar arasından en iyilerini siz okurlarımız için seçeceğiz. Her ay yeni bir “en iyi Android uygulamaları” yazısıyla karşınızda olacak.En iyi Android uygulamaları başlığı altında, o ay yayınlanan en iyi ve en kullanışlı 5 uygulamayı sizlerle paylaşacağız. Elbette en iyi uygulamaları seçerken, Android marketteki yorumları, kullanıcı memnuniyetini ve indirilme sayılarını göz önünde bulunduracağız. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri Temmuz ayının en iyi Android uygulamaları ile başbaşa bırakalım.
Google Podcasts
Google Podcast, adından da anlaşılabileceği üzere Google’ın yeni Podcast uygulaması. Bu uygulama sayesinde hesabınızdan ayrılmadan Podcast’lerinizi kontrol edebileceksiniz. Uygulamanın bir diğer güzel yanı ise, Google Asistan sayesinde sesli komutlara karşı da duyarlı olması.
Driving Detective
Driving Detective aslında basit bir güvenlik uygulaması. Özellikle araç sürerken telefonla ilgilenmeyi sevenler için mükemmel bir uygulama diyebiliriz. Çünkü bu uygulama siz araç sürmeye başladığınız andan itibaren telefonu “rahatsız etme” moduna geçirerek, araç durana kadar tüm bildirimleri sessize alıyor. Bu şekilde dikkatinizin dağılmasını da engellemiş oluyor.
Rundogo
Son dönemde ülkemizde de hayvan haklarına karşı bazı atılımlar gerçekleşiyor. İşte Rundogo’da tam hayvan severlere yönelik bir uygulama. Bu uygulama sayesinde evcil hayvanınızın aktivitesini ve yaşam tarzını kontrol etme imkanına kavuşuyorsunuz.
IGTV
Instagram tabanlı bir uygulama olan IGTV, aynı YouTube gibi bir video içerik uygulaması. Şimdiden bazı içerik üreticiler bu platformu kullanmaya başlamış durumda. Belki YouTube kadar popüler olmasa da IGTV’nin de gelecekte önemli bir video portalı olması bekleniyor.
Adobe Spark Post
Eğer sosyal medyaya fotoğraf yüklerken fazlasıyla seçici davranıyorsanız, Adobe Spark Post tam da size göre bir uygulama diyebiliriz. Fotoğraflarınıza metinler ekleyerek, çeşitli filtrelere tabi tutabileceğiniz bir uygulama olan Adobe Spark Post, oldukça başarılı bir arayüze sahip.
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS