Tim Cook, sosyal medyada alay konusu oldu

Tim Cook, sosyal medyada alay konusu oldu

ABD’de yılın en büyük etkinliği olarak düzenlenen, dizilere ve filmlere konu olan Superbowl büyük bir coşkuyla kutlanıyor. Buraya kadar her şey normal. Apple’ın tepe yöneticisi CEO koltuğunda oturan isim Tim Cook, geçtiğimiz günlerde Superbowl’dan paylaştığı fotoğrafla tüm dikkatleri üzerine çekti. İlgili fotoğrafı yukarıda görebilirsiniz.

Fotoğrafla dalga geçilmesinin sebebini şimdiden anlamış olabilirsiniz. Evet yanlış görmüyorsunuz, fotoğraf bulanık. Kamerasıyla sürekli ön plana çıkmak isteyen Apple’ın CEO koltuğundaki isimden böyle bir fotoğraf gelince, sosyal medyada bu olay çok konuşuldu. Kullanıcılar, Tim Cook ve Apple ile dalga geçerek tepkilerini gösterdi. Bazı kullanıcılar daha iyi fotoğraflar için Tim Cook’a Samsung’u bile önerdi.4.5G'yle uyumlu akıllı telefonların tam listesi


Bir diğer şaka konusu ile “iPhone ile çekildi” reklamlarına yapılan gönderme oldu. Ülkemizde de zaman zaman gördüğümüz “iPhone ile çekildi” reklamları, bu fotoğraf ile birleştirildi. Aşağıdaki görselde olay yaratan fotoğrafı reklam panosunun içerisinde görebilirsiniz. Tim Cook’un hangi iPhone modelini kullandığı bilinmiyor ancak ilgili gönderiyi halen silmedi. Fotoğrafın bulanık çıktığı geç görmüş olmalı ki sonrasında bir fotoğraf daha paylaştı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS