Tüm iPhone’ları parçaladı!

Tüm iPhone’ları parçaladı!

Fransa’da ilginç bir olay meydana geldi. Bir kullanıcı AVM içerisindeki Apple Store Mağazasında sinirlenerine hakim olamayarak tüm iPhoneları kırdı.

Fransa’da bir Apple kullanıcısı sinirlerine hakim olamadı ve adeta çıldırarak onlarca İPhone’u yerle bir etti. Elindeki bilye ile standlarda duran İPhoneları stantların üzerine yatırıp ekranlarına bilye ile vurdu. Tüm ekranları tek tek parçaladı. Mağazada deliren müşteriye elindeki demir bilye nedeniyle mağaza çalışanları müdahale edemedi. Müşteri mağaza girişinde bulunan İPhoneları parçaladıktan sonra iç kısımlara doğru ilerleyerek bulduğu İPod/İPhone’ları parçalamaya devam etti. Son olarak ise bir Macbook Air’ı kırdı.Macbook kırıldıktan bir süre sonra mağazaya gelen alışveriş merkezinin güvenlik görevlisi ise sinirli müşteriyi engellemeye çalıştı. Müşteriye uzun süre fiziksel müdahalede bulunmak istemeyen güvenlik görevlisi görüntülerden görülebildiği kadarıyla müşteriyi gözaltına almak için polisi bekliyor. Ancak müşteri güvenlik görevlisini zor durumda bırakıyor ve mağazadan uzaklaşarak kaçmak için elinden geleni yapıyor. Bir süre sonra ise 2 görevli daha geliyor ve saldırganın etrafını çevreliyorlar. Saldırganın davranışlarında ise bir değişim olmuyor ve sağa sola hareket etmeye devam ediyor. Videonun son kısımlarında ise bir fırsat bularak kaçmaya çalışıyor. 50 metre ilerleyemeden ise güvenlik görevlisi saldırganı yakalanıyor. Bu kez cam korkuluklarda saldırganı iki kolu arasında sıkıştırıyor. Saldırgan ise karşılık vererek ilk olarak güvenlik görevlisinin boğazını sıkıyor, sonrasında ise korkulukların kırılmasına neden oluyor.


Saldırgan müşterinin neden böyle bir şey yaptığı ve güvenlik görevlileri ise arasında yaşanan gerilimin ne düzeye uılaştığı ise henüz bilinmiyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS