WhatsApp'a beklenen özellik geliyor! Kullanıcıların istediği oluyor

Son günlerde WhatsApp'ın ismi corona virüs salgınıyla birlikte daha çok gündeme geldi. Salgın yüzünden insanların evlerine kapanmasıyla birlikte internet trafiği de arttı. Tabii ki bu durum WhatsApp'a yansıdı. Kısa süre önce mesajlaşma uygulamasına 15 saniyelik video sınırı gelmişti. Şimdi ise popüler mesajlaşma uygulamasıyla ilgili yeni bir gelişme söz konusu. WhatsApp'a kullanıcıların uzun zamandır istediği bir özellik geliyor. Şu anda bu özellik test edilmeye başlandı.Özellikle corona virüs salgını sonrası pek çok iletişim odaklı uygulama gibi kullanım oranı artan WhatsApp'ın platforma entegre edeceği özellik beta sürümünde bulunan bilgiler ile netlik kazandı.

Facebook'un bünyesinde bulunan WhatsApp çoklu cihaz desteği özelliğini test etmeye başlamış durumda.
Söz konusu özelliğin aktif hale getirilmesinin ardından adından da anlaşılacağı üzere WhatsApp iki farklı cihazdan aynı anda kullanılabilecek.

Uzun süredir en büyük rakibi Telegram'da yer alan özelliğin WhatsApp'a ne zaman entegre edileceğine dair bir açıklama ise bulunmuyor.

Beta sürümünde yer alan bilgilere bakılırsa WhatsApp aynı Snapchat'te olduğu gibi yok olan mesajlar özelliğini önümüzdeki dönemde kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor.

Expiring Messeges (Süresi dolan mesajlar) olarak adlandırılan özellik kapsamında kullanıcılar gönderdikleri mesajların otomatik olarak silinmesi komutunu verebilecek.

Beta sürümünde yer alan bilgiye göre kullanıcılar 1 gün 1 hafta 1 ay gibi opsiyonlar arasında bir seçim yapma imkanına sahip olacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS