Xiaomi, Band 7 Pro ve Book Pro’yu tanıtacak

Xiaomi, Band 7 Pro ve Book Pro’yu tanıtacak

Xiaomi, Band 7 Pro ve Book Pro’yu tanıtacak

Xiaomi’nin yeni akıllı telefonlarını tanıtmak için 4 Temmuz’da özel bir etkinlik düzenleyeceği bir süredir biliniyor. Xiaomi’nin bu etkinlikte Xiaomi 12, 12S ve 12 Ultra’yı resmi olarak tanıtacağı da gelen sızıntılar sayesinde büyük ölçüde kesinleşmişti.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

 Bugün yeni bilgiler ise 4 Temmuz’da tanıtılacak yeni ürünlerin bunlarla sınırlı kalmayacağını gösteriyor.

Xiaomi tarafından yayınlanan tanıtım görselleri, 4 Temmuz’da düzenlenecek etkinlikte Xiaomi 12 serisi telefonların yanı sıra Xiaomi Band 7 Pro ve Xiaomi Book Pro’nun da resmi olarak tanıtılacağını ortaya çıkardı.

Adından da anlaşılacağı üzere Xiaomi’nin yeni akıllı bilekliği olan Xiaomi Band 7 Pro, siyah ve altın olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle gelecek ve öncülü olan Xiaomi Band 7’ye kıyasla daha büyük bir ekran sunacak. Xiaomi yeni akıllı bilekliğinin özellikleri hakkında merak edilen detayları 4 Temmuz’da paylaşacak. Ancak Band 7’de olduğu gibi Band 7 Pro’da da sağlık ve fitness takibine yönelik çeşitli özellikler ve uygulamalar göreceğimiz kesin.

Öte yandan Xiaomi Book Pro 2022’ye geldiğimizde karşımıza son derece ince ve hafif tasarıma sahip, 14 inç ekranlı bir laptop çıkıyor. Xiaomi tarafından paylaşılan bilgiler bu 14 inçlik ekranın 4K çözünürlükte olduğunu gösteriyor. Laptopun teknik özellikleri hakkında merak edilen tüm detaylar 4 Temmuz’da netliğe kavuşacak.