Xiaomi Mi CC kimlere hitap edecek?

Xiaomi Mi CC kimlere hitap edecek?

Xiaomi Mi CC kimlere hitap edecek?

Xiaomi’nin yeni nesil Xiaomi Mi CC serisi akıllı telefonu piyasaya süreceği uzun süredir konuşuluyor. Ancak aradan aylar geçmesine rağmen şirket henüz yeni cihazı tanıtmış değil. Bunun yerine, hala sadece söylentiler duyuyoruz.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Bununla birlikte, yeni bir söylenti nihayet yaklaşmakta olan Mi CC serisi telefonun hedef kitlesine biraz ışık tutuyor. Weibo’daki DSP-Charles’a göre, yeni Mi CC serisi cihazı, kamera performansına vurgu yapan bir tasarımcı akıllı telefonu olarak karşımıza çıkacak. Başka bir deyişle, selefine benzer olacaktır.

Ayrıca haber kaynağı, bu cihazın OPPO Reno6 Pro ve vivo X60 Pro’nun beğenilerine karşı rekabet edeceğini söylüyor. Kaynak ayrıca bu telefonun daha iyi bir Mi 11 Lite 5G olacağını da ekliyor. Öte yandan Digital Chat Station, yeni Mi CC serisi cihazının K9D model numarasını taşıdığını ve yakın zamanda Çin radyo sertifikası aldığını öne sürüyor.

Cihaz artık sertifika almaya başladığı için önümüzdeki günlerde kendisi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi umuyoruz. Her zaman olduğu gibi, çıkış tarihine yaklaştıkça Xiaomi’nin kendisi akıllı telefonun özellikleri sızdırmaya başlayacaktır.

Önümüzdeki Xiaomi Mi CC serisi cihazı Çin dışında satışa sunulacak mı ya da tarihi ne olacak henüz hiç bir detay bilinmiyor. Dolayısıyla şu an için cihazın fiyatı hakkında bir fikirde bulunmak da zor. Ancak yakın zamanda daha fazla detay ve özellik ortaya çıkacaktır.