Yılbaşı için teknolojik hediye önerileri!

Yılbaşı için teknoloji hediye önerileri yazımızda daha çok erkeklere odaklı hediyeler ile karşınızda olacağız. Çünkü söz konusu teknoloji olduğunda erkekler kadınlara oranla biraz daha ilgili diyebiliriz.  Göz açıp kapayıncaya kadar bir yılın daha sonuna geldik. Tüm dünya 2020 için geri sayıma geçmiş durumda. Normal şartlarda yılbaşı Hristiyanlar için dini bir bayram konumunda. Yani yurt dışında pek çok ülkede Noel tatili çoktan başladı

Ülkemizde ise yılbaşı sadece yeni bir yıla girmek anlamında kutlanıyor. Genel olarak insanlar yıl başlarında gönüllerince eğlenip, geceyi gündüze bağlıyorlar. Bu kutlamaların yanı sıra da sevdiklerini mutlu edebilmek için onlara hediyeler veriyorlar.

Oyun konsolu

Söz konusu hediye olduğunda akla gelen ilk şeylerden birisi de oyun oluyor. Özellikle de bir çocuğu mutlu etmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey ona bir konsol almak. İster PS4, ister Xbox One, isterseniz de Nintendo Switch alın. Bu karşınızdaki çocuğu ya da çocuk ruhlu kişiyi fazlasıyla mutlu edecektir.

Oyun

Peki ya oyun konsolu satın almak istediğiniz kişinin konsolu varsa? O zaman işiniz daha da kolay diyebiliriz. En yakın teknoloji mağazasına giderek hit oyunlardan birini satın alabilir ve karşınızdaki kişiyi fazlasıyla mutlu edebilirsiniz. Elbette hediyeyi alacağınız kişinin hangi tarz oyunlardan hoşlandığını da göz ardı etmemeniz gerekiyor.

Akıllı telefon

Eğer gelir durumunuz iyiyse karşınızdaki kişiye yeni model bir telefon alarak, yılbaşını yeni telefonuyla ölümsüzleştirmesini sağlayabilirsiniz. Alacağınız telefonun fiyatından ziyade iyi bir kameraya sahip olmasını ön planda tutmanızı tavsiye ederiz.

Tablet

Artık tablet devri kapandı diye düşünmeyin. Hala işlevsel tabletler tanıtılmakta. Özellikle de hediyeyi alacağınız kişi bir öğrenciyse alacağını tabletle onu çok daha fazla mutlu edebilirsiniz.

Notebook

Eğer gerçekten değer verdiğiniz birisine hediye alacaksanız hali hazırda indirimde olan notebook modellerini de göz ardı etmemenizi tavsiye ederiz. Özellikle üniversitede okuyan bir çocuğunuz varsa notebook onun için unutulmaz bir yılbaşı hediyesi olacaktır.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS