10 yaşındaki çocuğu istismar edip, serbest bırakılmıştı! Dün tutuklandı

10 yaşındaki çocuğu istismar edip, serbest bırakılmıştı! Dün tutuklandı

Antalya'da 10 yaşındaki çocuğu sistematik olarak istismar eden apartman görevlisi, Adli Tıp'ın raporuna tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı. Olayın basına yansımasının ardından tutuklandı. O çocuğun annesi ise Ayşe Arman'a konuştu. 'Yaşadığımız acının tarifi yok' dedi.

Funda Yurtören 38 yaşında genç bir anne. Hamileyken boşanmış, çocuğuna tek başına bakmış. Antalya'da yaşadıkları apartmanın kapıcısı, küçük kızına cinsel istismarda bulundu.


Yurtören bu konuyla ilgili Hürriyet'ten Ayşe Arman'a konuştu.


İşte röportajın ilgili kısmı


- Peki bu tecavüz olayı nasıl oldu?
Kızım, kapıcının 2 yaş büyük kızıyla arkadaştı. Kızı bize geliyordu, benim kızım da onlara gidiyordu. Birlikte ders çalışıyorlardı.


Cinsel istismar sırasında polisi aradı


- Sonra?


Bu trafiğin içinde tacizler başlamış. Ben şehir dışında olduğum için kızım bana bir şey söylemedi. Sadece son zamanlarda hırçınlaşmıştı. Ben ses tonunda bir gariplik fark ettim, hemen atlayıp Antalya'ya geldim.


- Nasıl öğrendiniz başına gelenleri?


Öğretmeni beni aradı, derslerinde bazı sıkıntılar varmış, "N'oldu kızım?" dedim, "Kapıcının kızıyla artık ders çalışmıyor musunuz?" Birden inanılmaz tepki gösterdi, "Ben bir daha o eve gitmem!" dedi. "Neden, ne oldu anneciğim?" dedim. "Anne, gitmek istemiyorum ne olur beni zorlama!" dedi. "Zorlamam ama ne oldu söyle" dedim. "Korkuyorum söylemeye" dedi.- Aklınıza geliyor mu böyle bir şey!


Asla! Böyle sapıkça bir şey nasıl gelebilir? Kimin gelir? Arabadayız, oyun oynuyor, "Şu bina da geçsin söyleyeceğim, iki bina sonra söyleyeceğim!" Eve 200 metre falan kala dedi ki, "Anne, kapıcı bana kötü bir şey yaptı! Canım çok acıdı!" dedi ve ağlamaya başladı. Ben ne yapacağımı şaşırdım. Aklım başımdan gitti. Dumura uğradım. Sonra anlatmaya başladı, o alçak adam, bu el kadar çocuğa, "Sen benim küçük karım olur musun?" demiş ve zorla türlü türlü rezillikler yapmış. Eve geldim onu hemen banyoya soktum ve çocuğumun bedenini gördüm ve o anda bittim, mosmordu. Son iki aydır sistematik olarak yaşıyormuş bu tacizleri, en son bir hafta önce de sapık adam kötü emeline ulaşmış. Sonra süreç başladı. Karakol, Adli Tıp, raporlar alındı, mahkemeye başvurduk.


- Peki nasıl oluyor da 90 yılla yargılanan bir adam serbest dolaşabiliyor?


İsyan ettiğimiz şeylerden biri de bu. Bu ülkede oluyor. O yüzden Serap Ezgü'nün programına çıktım. Çok şükür ki, dün tutuklandığı haberi geldi. Şimdi en ağır cezayı almasını bekliyoruz. Çünkü kızımın hayatında onarılmaz yaralar açtı.


- Kızınızın psikolojisi nasıl?


E çok kötü tabii. Bazen içine kapanıyor, bazen agresif oluyor. Bir de ne zaman o iğrenç adama benzeyen birini görse, çığlık çığlığa ağlamaya başlıyor.


Röportajın tamamını okumak için tıklayınız


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS