19 Mayıs kutlama mesajları... Atatürk'ün sözleri ve 19 Mayıs mesajları

19 Mayıs kutlama mesajları... Atatürk'ün sözleri ve 19 Mayıs mesajları

19 Mayıs kutlama mesajları... Atatürk'ün sözleri ve 19 Mayıs mesajları

19 Mayıs görselleri Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı içerisinde 19 Mayıs mesajları ile birlikte kullanılmaya devam ediyor. Milli Mücadeleyi ve Atatürk’ü anmak aynı zamanda gençlik bayramını kutlamak isteyen kişiler bu yıl da paylaşımlarını sürdürüyor. İşte herkesin paylaşabileceği resimli 19 Mayıs mesajları ve Atatürk’ün sözleri…

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

19 Mayıs mesajları her yıl olduğu gibi 2020 yılında da birçok kişi tarafından farklı platformlar üzerinden paylaşılmaya devam ediyor. Yine aynı şekilde Atatürk’ün sözlerinin yer aldığı paylaşımlar ile bayram kutlanırken Milli Mücadele döneminde yer alan Atatürk ve silah arkadaşları bir kez daha anılıyor. İşte herkesin paylaşabileceği o mesajlara bazı örnekler…

19 MAYIS KUTLAMA MESAJLARI

Türk Milleti’nin büyük önderi Atatürk’ün Türk gençliğine armağan ettiği bu anlamlı bayramda milletimize sağlık, huzur, güven, başarı ve mutluluklar diliyorum.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, hepinize en içten selam ve sevgilerimi iletiyorum. Gençlerimizi, sevgiyle kucaklıyor, alınlarından öpüyorum.

RESİMLİ 19 MAYIS MESAJI İÇİN TIKLAYINIZ…

Gençlerimizin ve aziz milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı en samimi duygularımla kutlar, başta Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi saygıyla anarım.

Vatanın bütün ümidi ve geleceği size, genç nesillerin anlayış ve enerjisine bağlanmıştır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Ey güzel ülkemin güzel yüzlü gençleri. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım

ATATÜRK’ÜN SÖZLERİ

  • - Ben, sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim. MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
  • Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk; onu yükseltecek ve sürdürecek sizsiniz ( K. Atatürk )
  • Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. (Mustafa Kemal ATATÜRK)
  • Ey Türk gençliği! Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyeti'ni, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir.