hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  2 Nisan Süper Loto sonuçları: MPİ Süper Loto ikramiye bilgileri

  2 Nisan Süper Loto sonuçları: MPİ Süper Loto ikramiye bilgileri
  expand

  Süper Loto 2 Nisan sonuçları geçtiğimiz akşam yapılan çekilişin hemen ardından belli oldu. Şans oyunu tutkunları ve kupon sahipleri geçtiğimiz akşam yapılan çekilişin sonuçlarını ve büyük ikramiyenin hangi talihli rakamlara isabet ettiğini merak ediyor. İşte, Süper Loto 2 Nisan sonuçları…

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Süper Loto sonuçları 2 Nisan günü yapılan çekilişin hemen ardından belli oldu. Bilindiği üzere her hafta Perşembe günü Süper Loto çekilişi yapılıyor. Geçtiğimiz akşam da MPİ tarafından Süper Loto çekilişi yapıldı.

  Saat 21.15’te noter huzurunda başlayan çekiliş, eş zamanlı olarak da MPİ’nin resmi internet sitesi üzerinden yayınlandı. Çekilişin ardından sonuçlar kısa süre içerisinde kamuoyuyla paylaşıldı. İşte, 2 Nisan Süper Loto sonuçları…

  SÜPER LOTO SONUÇLARI - 2 NİSAN

  Süper Loto oyununun 650. hafta çekilişi yapıldı. Milli Piyango İdaresinden yapılan açıklamaya göre, bugünkü çekilişte kazandıran numaralar 1, 8, 40, 43, 44 ve 46 olarak belirlendi.

  Süper Loto oyununun 650'nci hafta çekilişinde, 6 bilen 1 kişi 22 milyon 346 bin 79 liralık ikramiyenin sahibi oldu.

  Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, 5 bilen 38 kişi 17 bin 547 lira 45'er kuruş, 4 bilen 3 bin 158 kişi 229 lira 65'er kuruş ve 3 bilen 70 bin 88 kişi 17 lira 40'ar kuruş ikramiye kazandı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Büyük ikramiye isabet eden kuponun, İstanbul'un Maltepe ilçesinden yatırıldığı bildirildi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow