20 Ağustos Süper Loto sonuçları: Büyük ikramiye devretti!

20 Ağustos Süper Loto sonuçları: Büyük ikramiye devretti!

Süper Loto sonuçları 20 Ağustos Perşembe günü yani her hafta olduğu gibi bu hafta da planlandığı gibi yapıldı. Çekilişin hemen ardından sonuçlar kamuoyuyla paylaşılırken gözler büyük ikramiyeye çevrildi. 6 bilen çıkmayınca büyük ikramiye devretti. İşte, noter huzurunda gerçekleşen ve kamuoyuyla paylaşılan 20 Ağustos Süper Loto sonuçları…

20 Ağustos Süper Loto sonuçları yayındandı!  Şans oyunu tutkunlarının bir hafta boyunca nefeslerini tutarak beklediği sonuçların açıklanmasının ardından büyük ikramiyenin 6 bilen çıkmadığı için devrettiği anlaşıldı. Peki, talih kuşu hangi uğurlu rakamlara kondu? Merak edenler için millipiyangoonline.com adresinde yayınlanan sonuçları haberimizde derledik. İşte, merak edilen detaylar…

20 AĞUSTOS SÜPER LOTO SONUÇLARI

Süper Loto sonuçları planlandığı gibi saat 21.30’da yapılan çekilişin hemen ardından belli oldu. Şans oyunu tutkunlarının merakla beklediği ve noter huzurunda gerçekleşen çekiliş millipiyangoonline.com adresi üzerinden canlı olarak yayınlandı.

Süper Loto çekilişinde şanslı numaralar 16, 27, 21, 1, 25 ve 33 oldu. 6 bilen çıkmayınca büyük ikramiye devretti.

SÜPER LOTO’DA YENİ DÖNEM

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS