20 Temmuz 2019 Cumartesi günü açık nöbetçi noterler hangileri?

20 Temmuz 2019 Cumartesi günü açık nöbetçi noterler hangileri? © Shutterstock

Nöbetçi noter uygulaması geçtiğimiz haftalarda kullanılmaya başlanmış hafta içi çeşitli nedenlerden dolayı noterlere gidemeyen kişiler uygulamadan oldukça memnun kalmıştı. Nöbetçi noter listeleri ise her hafta Türkiye Noterler Birliği’nin internet adresi üzerinden paylaşılmıştı. Peki, 20 Temmuz 2019 Cumartesi günü nöbetçi noterler hangileri?

Nöbetçi noter uygulamasından faydalanmak isteyen kişiler 20 Temmuz 2019 günü nöbetçi olan kurumların listelerini TNB’den öğrenebiliyor. İl il sorgulama yapılabilen sistemde ilgili noterin adres bilgileri de yerini alıyor.


Nöbetçi noter uygulaması vatandaşlar tarafından kullanılmaya devam ediyor. Hafta içerisinde farklı sebeplerden dolayı noterlere gidemeyen kişiler nöbetçi noterler sayesinde hafta sonları da noterdeki işlerini halledebiliyor.


6 Nisan 2019 tarihinde Türkiye genelinde başlatılan "Nöbetçi Noterlik Uygulaması" bir süredir kullanılmaya devam ediyor. Bulundukları bölgede hangi kurumun açık olduğunu öğrenmek isteyen kişilerse internet adresi üzerinden tarih ve il seçeneğini seçerek sorgulama yapabiliyorlar.


20 TEMMUZ NÖBETÇİ NOTER SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ…

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS