Son Dakika

25 Haziran Süper Loto sonuçları: Büyük ikramiye Ankara’ya gitti!

A A

26.06.2020 - 09:05 Son Güncelleme:

Süper Loto çekilişi her hafta olduğu gibi bu hafta da planlandığı gibi Perşembe günü yapılan çekilişin hemen ardından belli oldu. Çekilişin hemen ardından şans oyunu tutkunları büyük ikramiyenin hangi uğurlu rakamlara gittiğini merak edip araştırıyor. Merak edenler için 25 Haziran Süper Loto sonuçları ile ilgili detayları haberimizde derledik. İşte, MPİ Süper Loto sonuçları…

25 Haziran Süper Loto sonuçları: Büyük ikramiye Ankara’ya gitti!

Süper Loto sonuçları 25 Haziran Perşembe günü yapılan çekilişin hemen ardından belli oldu. Çekiliş sonrası şans oyunu tutkunları büyük ikramiyenin hangi uğurlu rakamlara gittiğini ve diğer ikramiye bilgilerini araştırıp merak ediyor.

Süper Loto çekilişi planlandığı gibi saat 21.15’te başladı. Noter huzurunda gerçekleşen çekiliş aynı zamanda da MPİ’nin resmi internet sitesinden canlı olarak yayınlandı. İşte, Süper Loto sonuçları…

SÜPER LOTO SONUÇLARI – 25 HAZİRAN

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Süper Loto'nun 662'nci hafta çekilişinde kazandıran numaralar 11, 16, 18, 35, 39 ve 43 olarak belirlendi.

Çekilişte 6 bilen 1 kişi, 14 milyon 819 bin 864 liralık ikramiyenin sahibi oldu.

Büyük ikramiye isabet eden kuponun Ankara'nın Çankaya ilçesinden yatırıldığı bildirildi.

Öte yandan, internetten oynanan "Para Loto"nun da 4'üncü hafta çekilişinde aynı şanslı numaraları bilen çıkmayınca 930 bin 140 liralık ikramiye devretti.