5 Ağustos Sayısal Loto sonuçları: Çılgın Sayısal Loto sonuç sorgulama

5 Ağustos Sayısal Loto sonuçları: Çılgın Sayısal Loto sonuç sorgulama

Çılgın Sayısal Loto 5 Ağustos sonuçları belli oldu. Geçtiğimiz çekilişte 6 ve 5+1 bilen çıkmayınca 50 milyon değerindeki büyük ikramiye devretmişti. Dün yapılan çekilişin ardından Çılgın Sayısal Loto kazı kazan sonuçları da belli oldu. İşte, 5 Ağustos Çılgın Sayısal Loto sonuçları…

Çılgın Sayısal Loto sonuçları şans oyunu tutkunları ve kazı kazan kartı alanlar tarafından merakla bekleniyordu. Heyecanla araştırılan sonuçlar nihayet belli oldu.

Daha önceden belirtildiği gibi Çılgın Sayısal Loto çekilişi 5 Ağustos Çarşamba günü saat 21.30’da başladı. 50 milyon liralık ikramiye sahibini bulmayınca Çılgın Sayısal Loto haftanın ikinci çekilişi heyecan dolu bir atmosferde başladı. Nihayet çekilişin ardından Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu. İşte, 5 Ağustos Sayısal Loto sonuçları…

BÜYÜK İKRAMİYE İKİNCİ KEZ DEVRETTİ

Sayısal Loto çekilen numaralar 46, 56, 59, 65, 83, 84 ve joker numara da 48 olarak belirlendi. 6 bilen çıkmadığından 50 milyon 807 bin 207 TL’lik büyük ikramiye sonraki çekilişe devretti.  

Çekilişte 5+1 ve 5 bilen olmazken, 4 bilen 124 kişi 4.225,15 TL, 3 bilen 5.312 kişi 123.25 TL ve 2 bilen 81.274 kişi 12.05 TL kazandı.

ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMANIN KURALLARI NELER?

1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmaya dayalı bir oyun olan Çılgın Sayısal Loto’da en az 2, en fazla ise 6 adet sayıyı bilenler farklı miktarlarda ikramiye kazanıyor. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekiliyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Çılgın Sayısal Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto/kurallar    adresinden ulaşmak mümkün.

TÜM ÇEKİLİŞLER CANLI YAYINLANIYOR!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS