hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  6 Şubat Süper Loto sonuçları: Talih kuşu Antalya’ya kondu!

  6 Şubat Süper Loto sonuçları: Talih kuşu Antalya’ya kondu
  expand

  Süper Loto sonuçları 6 Şubat Perşembe akşamı yapılan çekilişin hemen ardından belli oldu. Hemen başta belirtelim ki büyük ikramiye Antalya’da 6 bilen bir talihliye gitti. Şans oyunu tutkunları ve kupon sahipleri ise büyük ikramiye hem de diğer ikramiye bilgilerini araştırıyor. Pek, Süper Loto sonuçları hangi talihli rakamlara kondu? İşte, Milli Piyango İdaresi 6 Şubat Süper Loto sonuçları…

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Süper Loto sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından 6 Şubat akşamı yapılan çekilişin ardından belli oldu. Her hafta olduğu gibi bu hafta da şans oyunu tutkunları ve kupon sahipleri çekilişin ardından sonuçları merak ediyor. Bilindiği üzere Süper Loto çekilişi Milli Piyango İdaresi MPİ tarafından saat 21.15’te yapılan çekilişin ardından kamuoyuyla paylaşıldı.

  Noter huzurunda gerçekleşen çekiliş eş zamanlı olarak da MPİ’nin resmi internet sitesinden canlı olarak yayınlandı. Noter huzurunda gerçekleşen çekilişin yayınlanan sonuçlarına göre büyük ikramiye Antalya’da 6 bilen bir talihliye isabet etti.

  SÜPER LOTO SONUÇLARI

  Süper Loto oyununun 642. hafta çekilişi yapıldı. Milli Piyango İdaresinden yapılan açıklamaya göre, bugünkü çekilişte kazandıran numaralar 15, 24, 33, 36, 38 ve 49 olarak belirlendi.

  Süper Loto oyununun 642. hafta çekilişinde 6 bilen 1 kişi, 15 milyon 673 bin 61 liralık ikramiyenin sahibi oldu.

  Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, 5 bilen 100 kişi 7 bin 431'er lira, 4 bilen 4 bin 905 kişi 164'er lira, 3 bilen 98 bin 339 kişi 13 lira 85'er kuruş ikramiye kazandı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Çekilişte 6 bilen talihlinin kuponunu Antalya'nın Kumluca ilçesinden yatırdığı bildirildi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow