hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  ABD'de 'TOGG' rüzgarı! Sıra dışı konsept: Beyond X

  ABDde TOGG rüzgarı Sıra dışı konsept: Beyond X
  expand

  TOGG CEO'su Gürcan Karakaş, ABD'deki Consumer Electronics Show 2023(CES 2023) fuarında görücüye çıkan TOGG hakkında yepyeni bir konsepti tanıttı. TOGG'un resm Twitter sayfasından yapılan yeni konsept hakkındaki açıklamada, "Duyuları harekete geçiren sıra dışı dijital bir deneyim… Mobilitenin yarından sonrası! Beyond X" denildi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  TOGG CEO'su Gürcan Karakaş, ABD'de düzenlenen Tüketici Elektroniği Fuarı'nda (CES 2023) TOGG'un yeni konsepti hakkında açıklamalarda bulundu.

  Okumuş, açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

  Neden CES'teyiz? Çünkü biz kullanıcı merkezli ve küresel bir mobilite teknolojisi markasıyız. Ve CES’te tüketicilerin, dünyanın dört bir yanından gelen teknoloji şirketleriyle buluştuğu en büyük fuardayız. CES2022’de USECASEMobility️ vizyonumuzu sizlere sunduk, herkesin erişimine açık ve kullanıcı merkezli bir mobilite ekosistemi geliştireceğimizi söyledik, Konsept Akıllı Cihazımızı sunduk.

  Şimdi, bir otomobilden daha fazlası olma yolculuğumuzda, nerede olduğumuzu ve geçen yıl neler başardığımızı sunmak için buradayız. USECASEMobility'nin yapı taşlarını dört boyutta ele alıyoruz: Akıllı cihazlar, dijital platformlar, temiz enerji çözümleri ve bu tür bir büyüme için gerekli yapılanma. Tüm bu boyutları eş zamanlı olarak gerçekleştiriyoruz.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Geçen yıl burada, CES2022'de, konsept akıllı cihazımızı sunduk. Otomobillerin nasıl üçüncü bir yaşam alanına dönüştüğüne dair vizyonumuzu gösterdik. Bu yıl ise mobilite vizyonumuzu sunuyoruz.

  Standımızın adı "Digital Mobility Garden". Sürdürülebilir ve bağlantılı mobilitenin geleceğini keşfetmenizi sağlayacak bir deneyim. BeyondX, USECASEMobility deneyiminin geleceğini yansıtıyor.

  ABDde TOGG rüzgarı Sıra dışı konsept: Beyond X

  Gerçekliğinizi duyularınız aracılığıyla dönüştüren, sürükleyici bir hibrit deneyim sunuyoruz. Nasıl hissettiğinize bağlı olarak, Beyond X sizi o anda, size en uygun olan ortama götürüyor. Trugo ve Siro’nun Temiz Enerji Çözümleri başlığıyla yer aldığı köşemizde, kullanıcıları sadece enerji tüketen olmaktan dönüştürüp enerjiyi üreten ve enerji döngülerini blok zinciri tabanlı bir platform üzerinden yöneten taraf olmalarını sağlayan ekosistemi anlatıyoruz.

  Togg Trumore köşemizde günlük hayata dair akıllı yaşam çözümlerimizi sunuyoruz. Ayrıca #Trumore dijital platformu deneyimi ile ziyaretçilerimiz dijital mobilite avatarlarını oluşturabiliyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Trumore ile ön satış sürecinde yenilikçi ve benzersiz bir yöntemle kullanıcılarımızla buluşmaya hazırlanıyoruz.

  TOGG'DAN 'BEYOND X' PAYLAŞIMI

  TOGG'un resmi Twitter hesabından yapılan 'Beyond X' paylaşımında, "Duyuları harekete geçiren sıra dışı dijital bir deneyim… Mobilitenin yarından sonrası! Beyond X" ifadelerine yer verildi.

   

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow