AÖF güz dönemi final sınavı sonuçları: Açık Öğretim Fakültesi sorgu sayfası

AÖF güz dönemi final sınavı sonuçları: Açık Öğretim Fakültesi sorgu sayfası

AÖF güz dönemi final sınav sonuçları, Açık Öğretim Fakültesi'nin sorgu sayfasında ne zaman açıklanacak? AÖF sınav sonuçları için gözler fakülteye çevrilirken, AÖF sonuçları 'son açıklanma' tarihi netleşti. 13 Ocak ve 14 Ocak'ta sınava girenler 11 gündür Anadolu Üniversitesi'nden açıklama bekliyor. Öte yandan mazeret sınavlarına dair üniversiteden açıklama geldi. Final sınavlarına giremeyenler için üniversiteden mazeret sınavları için olumsuz açıklama yaptı. İşte sınava dair açıklamalar...

Anadolu Üniversitesi'nin resmi sayfalarından olan Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) sonuçları ne zaman yayınlanacak sorusu gündeme damgasını vurdu. Açık Öğretim Fakültesi güz dönemi vize sınavlarını 25 Kasım ve 26 Kasım 2017 tarihlerinde yaptı. Vize sınavlarından bir buçuk ay sonra final sınavlar gerçekleşti. 13 Ocak ve 14 Ocak tarihlerinde yapılan sınavların ardından 15 Ocak’ta sınav soruları ve cevapları yayınlandı. Sınav sorularının görülmesinin ardından sınava giren öğrenciler, sonuçların açıklanmasını bekliyor.


AÖF FİNAL SORU VE CEVAPLARI


Anadolu Üniversitesi’nin e-Kampüs sayfasında AÖF soruları ve cevapları yayınlandı. e-Kampüs’ün otomasyon sayfasında soru ve cevapları görülebilmektedir. Soruları ve cevapları görmek için TIKLAYINIZ (Not: Sınavda net sistemi kullanılmaktadır. Dört yanlış bir doğruyu götürmektedir)


KPSS 2018 SINAVLARI NE ZAMAN? (LİSANS, ÖNLİSANS VE ORTAÖĞRETİM)


SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?


Anadolu Üniversitesi’nin yayınladığı sınav takviminde sınav tarihleri görülürken, sınav sonuçları üzerine üniversiteden resmi açıklama yapılmıyor. Sınav sonuçları 2017 yılından itibaren sınavın ardından 10-15 gün içerisinde açıklanmaktadır. Bu bilgiyi Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci GÜNDOĞAN, 2017 yılında vermişti. Sınav sonuçları 24 Ocak 2018 tarihinde açıklanması bekleniliyor.


SINAV SONUÇLARININ AÇIKLANACAĞI SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ


MAZERET SINAVLARI YAPILACAK MI?


Üniversite tarafından yapılan resmi açıklamaya göre, mazeret sınavları yapılmayacak. Fakültenin sayfasında şu açıklama bulunuyor ‘Sınav giriş belgesinde belirtilen yer ve tarihte sınava girmeyen öğrenciler için başka bir yerde veya zamanda mazeret sınavı açılmaz.’


2018 AÖF BAHAR DÖNEMİ VİZE-FİNAL SINAV TARİHLERİ


Bahar dönemi vize sınavı 14 Nisan 2018 tarihinde başlıyor, 15 Nisan 2018 tarihinde sona eriyor. Bahar dönemi final sınavı 2 Temmuz 2018 tarihinde başlıyor, 3 Temmuz 2018 tarihinde sona eriyor. 2018 üç ders sınavı 21 Temmuz 2017 tarihinde yapılacak.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS