hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Adaylıktan çekilen İbrahim Tatlıses'ten açıklama

  Adaylıktan çekilen İbrahim Tatlısesten açıklama
  expand
  KAYNAKDHA

  AK Parti'nin İzmir listesinde 7. sıradan aday gösterilen türkücü İbrahim Tatlıses, adaylıktan çekilmesiyle ilgili açıklama yaptı. Listedeki yerini beğenmediği için istifa ettiği ileri sürülen Tatlıses, "Partimin her kararına saygılıyım" dedi ve ekledi: "10 kere aday olsam, mesele makam veya güç değil, mesele gönül verdiğim sayın Cumhurbaşkanımın, partimin yanında olduğumu göstermektir."

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  AK Parti İzmir milletvekili aday adayı olan, yapılan temayül yoklamasına da giren türkücü İbrahim Tatlıses'in, miletvekili aday listesinde 7'nci sırayı kabul etmediği ileri sürüldü.

  İbrahim Tatlıses 7. sırayı beğenmedi

  Tatlıses, iddialara Instagram hesabı üzerinden açıklama yaparak yanıt verdi. "Böyle aslı astarı olmayan haberler nereden çıkar, anlamış değilim" diye yazan Tatlıses, bu haberi ve ithamları asla kabul etmediklerini belirterek, şunları paylaştı: "Ben gönül verdiğim partimin her kararına saygılıyım. 7 de olsa, hiç olmasa da benim boynum kıldan ince. Sanırım bunu artık anlamış olmalısınız. Bana yüce Allah tarafından verilen yetenek ile makamların büyüğü bahşedilmiş zaten çok şükür. 10 kere aday olsam, mesele makam veya güç değil, mesele gönül verdiğim Sayın CumhurBAŞKANIMIN, partimin yanında olduğumu göstermektir."

  Adaylıktan çekilen İbrahim Tatlısesten açıklama

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow