AK Partili Bülent Turan'dan "makam" çıkışı

AK Partili Bülent Turan'dan "makam" çıkışı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan twitter'da isim vermeden "Adamın mütevazı bir makamı var, sensin büyük, anladık. Ne olur ziyaretinde makamı sahibine bırakıp karşısına otursan da adamı da onore etsen!" şeklinde bir tweet gönderdi. Mesajın, Enerji Bakanı Berat Albayrak'a yönelik olduğu yorumları üzerine Turan bir tweet daha atarak "Fitne ateşini başka yerde yakın, bizde tutuşmaz" dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan dün akşam Twitter hesabından "Adamın mütevazı bir makamı var, sensin büyük, anladık. Ne olur ziyaretinde makamı sahibine bırakıp karşısına otursan da adamı da onore etsen!" ifadesini paylaştı.


Turan'ın kime mesaj verdiği anlaşılamadı ancak internet haber siteleri ve sosyal medya kullanıcıları, elektrik dağıtım şirketlerini ziyaret eden Enerji Bakanı Berat Albayrak'a yönelik olduğunu öne sürdü.


2016'nın son günlerinde İstanbul'da yaşanan elektrik kesintileriyle ilgili incelemeler yapan Bakan Albayrak, AYEDAŞ ve BEDAŞ'ı ziyaret etmiş, o esnada çekilen fotoğrafları da Twitter'daki hesabından paylaşmıştı. Bir fotoğrafta Albayrak masanın başında otururken diğer fotoğrafta ise BEDAŞ Başkanı görülüyordu.


Yazdığı tweet'le ilgili çok sayıda yorum yapılması üzerine bir tweet daha atan Bülent Turan "AK Parti kadrosu koltuğa değil, hizmete sevdalı bir kadrodur. Fitne ateşini başka yerde yakın, bizde tutuşmaz. Tavsiyem geneldir, başta şahsıma" dedi. 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS