Son dakika altın fiyatları... Çeyrek altın ve gram altın bugün ne kadar?

Son dakika altın fiyatları... Çeyrek altın ve gram altın bugün ne kadar?

Çeyrek altın fiyatları 11 Mayıs 2019 günü alım-satım yapmak isteyen kişiler tarafından araştırılmaya devam ediyor. Hafta boyunca yukarı yönlü hareketlilik yaşayan altın Merkez Bankası’nın hamlesi sonrasında eski seviyesine doğru harekete geçti. Peki, haftanın kapanış gününde dengelenme sürecine giren gram altın ne kadar oldu?

Altın fiyatları, döviz kurları ile birlikte hafta içerisinde yukarı yönlü hareketlilik yaşamış, ardından Merkez Bankası’nın hamlesi gelmişti. Dövizle birlikte paralel olarak aşağı yönlü bir trend yakalayan altın haftayı eski seviyesine yakın bir miktarda kapatmıştı.


Peki, altın alım satımı yapmak isteyen kişiler için bugün fiyatlardaki son durum ne? İşte Bigpara’dan alınan güncel rakamlara göre güncel altın fiyatları…


ALTININ GRAM FİYATI NE KADAR?


Haftanın kapanış gününde yüzde 3’lük bir aşağı yönlü değişim yaşayan altının gram fiyatı 247,3 TL seviyelerine geriledi. Ons altının fiyatı ise 1.285 dolar seviyelerinden işlem görüyor.


ÇEYREK ALTIN NE KADAR?


Yatırımcıların en çok tercih ettiği ürünler içerisinde yer alan çeyrek altın ise 402 TL’den alınıp 411 TL’den satılıyor. Alım ve satım fiyatları arasında en az fark bulunan ürünlerden olan cumhuriyet altını ise bugün 1.663 TL’den alınıp 1.688 TL’den satılıyor.


Merkez Bankası’nın hamlesi sonrasında aşağı yönlü hareketlilik yaşayan altın ve dövizin yeni haftadaki durumu ise önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS