Ankara hava durumu 22 Ocak 2018

Ankara hava durumu 22 Ocak 2018

Ankara hava durumunun 22 Ocak verileri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından verildi. 5 günlük sıcaklık tahmin raporunda bu hafta Ankara’da kar yağışı beklenmiyor. 22 Ocak ila 26 Ocak tarihleri arasında en yüksek sıcaklık 12 derece olurken, en düşük sıcaklık 2 derece. Kurum tarafından verilen 5 günlük tahmin raporu…

Ankara’da hava yarın nasıl? MGM sitesinden alınan verilere göre yarın başkentte yağmur bekleniliyor. Beş günlük sıcaklık ve gökyüzü değerlerine bakıldığında kar yağışı beklenmezken, sıcaklık eksilere düşmüyor. Kurum tarafından yapılan 5 günlük sıcaklık değerleri


22 Ocak Pazartesi: Ankara’da yağmurlu hava hakim olurken, en yüksek sıcaklık 12 derece, en düşük sıcaklık 7 derece olması tahmin ediliyor. Nem oranı Pazartesi günü oldukça yüksek: Yüzde 91 ila 82 arası. Rüzgar saatte 37 km hızda esmesi tahmin ediliyor.


23 Ocak Salı: Yağmur Salı günü yağmaya devam ederken, sıcaklık oldukça sert düşüyor: En yüksek sıcaklık 6 derece, düşük sıcaklık 3 derece. Nem oranında ve rüzgarın hızında düşüş var. Nem yüzde 80 ila 74 arasında, rüzgar saatte 28 km hızda esmesi bekleniliyor.


24 Ocak Çarşamba: Çarşamba günü hava kapalı, yağmur yağış olarak etkisini göstermeye devam ediyor. Sıcaklık en yüksek 7 derece, en düşük 3 derece. Nem oranı en yüksek yüzde 73 olarak gözüküyor. Rüzgar saatte 32 km hızda esmesi tahmin ediliyor.25 Ocak Perşembe: Gökyüzü bulutlu ve güneşli, yağmur beklenmiyor. Sıcaklık olarak hafif bir yükseliş var: En yüksek sıcaklık 8 derece, en düşük sıcaklık 4 derece. Rüzgar saatte 23 km hızda esmesi bekleniliyor.


26 Ocak Cuma: Bulutlu ve güneşli hava Cuma günü etkisini göstermeye devam ediyor. En yüksek sıcaklık 9 derece olurken, en düşük sıcaklık 2 derece. Nem oranında artış gözüküyor: En yüksek nem oranı yüzde 84. Rüzgar saatte 11 km hızda esmesi tahmin ediliyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS