AÖF 3 ders sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Tarih belli oldu mu?

AÖF 3 ders sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Tarih belli oldu mu?

AÖF 3 ders sınav sonuçları yani Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 3 ders sınav sonuçları öğrenciler tarafından merak ediliyor. Sınavlar geçtiğimiz hafta tamamlanmıştı. Öğrenciler özellikle de mezuniyet hayali kuran öğrenciler sonuçları merakla bekliyor. Peki, AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte detaylar…

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF 3 ders sınavına giren öğrenciler sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak ediyor. Hatırlanacağı gibi 27 Temmuz tarihinde yapılan sınavın soru ve cevapları Anadolu Üniversitesi AÖF tarafından yayınlandı. Peki, sonuçlar ne zaman açıklanacak? İşte detaylar…


AÖF 3 DERS SORU VE CEVAPLARI YAYINLANDI


AÖF üç ders sınavı soru ve cevapları yayınlandı. Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan açıklamaya göre sonuçlara Anadolu Üniversitesi e-Kampüs sayfası üzerinden ulaşılabiliyor.


AÖF SORU VE CEVAPLARI İÇİN TIKLAYIN


Sonuçların ise en geç iki hafta içerisinde yani 9 Ağustos’a kadar açıklanması bekleniyor. Ancak konu ile ilgili resmi bir açıklama da bulunmuyor.


MAZERET SINAVI YOK


Her ne sebeple olursa olsun “Üç Ders Sınavı”na katılmayan veya katılamayan öğrenci için mazeret sınavı yapılmaz.


Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri Üç Ders Sınavı, 2018-2019 öğretim yılı sonu itibariyle son kez yapılacaktır.


19-20 Haziran 2019 tarihlerinde üç ders sınav merkezi tercihi yapmayan öğrencilerin Fakülte tarafından ekte yer alan tablodaki illere göre atamaları yapılacaktır.


Üç Ders Sınav hakkı olan öğrenci, isterse yaz okuluna kayıt yaptırabilir ancak yaz okuluna kayıt yaptıran öğrencinin Üç Ders Sınavına katılma hakkı yoktur.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS