AÖF 3 ders sınavı ne zaman, yaz okulu kayıtları hangi tarihte?

AÖF 3 ders sınavı ne zaman, yaz okulu kayıtları hangi tarihte?

Anadolu Üniversitesi AÖF 3 ders sınavı önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek. Kredilerini yükselterek mezun olma ya da dönem geçme durumuna yükselmek isteyen kişiler sınava katılabilecek. Peki, AÖF 3 ders sınavı hangi tarihte yapılacak?

AÖF 3 ders sınavı için 1 aydan kısa bir süre kaldı. Anadolu Üniversitesi tarafından gerçekleştirilecek olan sınavlarla adaylar ağırlıklı not ortalamalarını yükseltme imkanı bulacak. İşte 3 ders sınavı ile ilgili detaylar ve yaz okuluna ilişkin son bilgiler…


ÜÇ DERS SINAVI NE ZAMAN?


Ders notlarını yükseltmek için üç ders sınavına katılacak olan adaylar ise bu sınavların yapılacağı tarihi araştırmayı sürdürüyor. Anadolu Üniversitesi tarafından geçtiğimiz aylarda yapılan sınav takvimi açıklanmasında yer alan bilgilere göre AÖF üç ders sınavı 27 Temmuz 2019 tarihinde gerçekleştirilecek.


YAZ OKULU KAYITLARI


24-28 Haziran 2019 tarihleri arasında yapılan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültesi yaz okulu kayıtları yoğun talep üzerine 5 Temmuz 2019 Cuma günü saat 23:59'a kadar uzatılmıştır.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS