AÖF sınav giriş belgesi ve AÖF çıkmış sorular sayfası

AÖF sınav giriş belgesi ve AÖF çıkmış sorular sayfası

AÖF Bahar Dönemi vize sınavları başladı. Cumartesi ve Pazar günü devam edecek sınavlarla ilgili en çok AÖF sınav giriş belgesi ve çıkmış sorular sayfası aranıyor. Öte yandan sınav saatleri ve final sınavının tarihi de merak konusu… İşte, Anadolu Üniversitesi AÖF sınav giriş belgesi ve çıkmış sorular sayfası…

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) bahar dönemi vize sınavları bugün saat 09.30 itibariyle başladı. Sınava girecek öğrenciler AÖF sınav giriş belgelerini çıkarmak için AÖF sınav giriş sayfasını araştırıyor. Giriş belgesi sınav için oldukça önemli zira bu belge sayesinde öğrenciler sınava girecekleri merkezi öğreniyor. Bunun yanında sınav giriş belgesinin çıktısı olmayan öğrenciler de sınava alınmıyor. Bu nedenle sınava girecek öğrenciler, AÖF sınav giriş belgesi sorgulama sayfasını araştırıyor.


AÖF GİRİŞ BELGESİ İÇİN TIKLAYIN


AÖF BAHAR DÖNEMİ VİZESİ SINAVI TARİHLERİ


Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF Bahar Dönemi vizeleri bugün saat 09.30’da başladı. Bugün ki sınavların ikinci oturumu saat 14.00’te başlayacak. Pazar günü de vize sınavları yine iki oturum şeklinde yapılacak. İlk oturum saat 09.30’da, ikinci oturum da saat 14.00’te başlayacak. Her oturum toplam 2 saat sürecek.


AÖF ÇIKMIŞ SORULAR SAYFASI


AÖF’e girecek öğrenciler sınav öncesi hazırlıklar kapsamında AÖF çıkmış sorular ve cevaplarını araştırıyor. Anadolu Üniversitesi tarafından çıkmış sorular ve cevapları AÖF’ün internet sitesi üzerinden paylaşıldı. Ancak soru ve cevaplara AÖF öğrenci otomasyon giriş şifresi olanlar erişebiliyor. Geçmiş yıllara ait sınav soru ve cevaplarını merak eden adaylar, TC Kimlik no ve şifreleri ile otomasyona girip soru ve cevapları öğrenebilecekler.


AÖF ÇIKMIŞ SORULAR SAYFASI İÇİN TIKLAYIN

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS