AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? (Güz dönemi vize sınavı sonuçları)

AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? (Güz dönemi vize sınavı sonuçları)

AÖF sonuçları ile ilgili Anadolu Üniversitesi’nden önümüzdeki günlerde resmi açıklama yapılacak. Güz dönemi vize sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından öğrenciler final sınavları için geri sayıma başlayacak. Peki, AÖF vize sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

AÖF sonucu ile ilgili Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi’nden gelecek açıklamayı bekleyen öğrenciler süreçteki son durumu araştırmayı sürdürüyor. Oturumlar halinde gerçekleştirilen sınavlarda adaylar sorumlu oldukları alanlardan yanıtları vermişti. AÖF sonuçları ile ilgili bilinmesi gereken bazı detaylar…


AÖF SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?


Anadolu Üniversitesi’nden sonuç tarihi ile ilgili resmi bir açıklama gelmese de geçtiğimiz yıllarda uygulanan sistem göz önüne alınarak sonuçların 2 hafta içerisinde erişime açılabileceği söylenebilir. Yani güz dönemi vize sınav sonuçlarının aralık ayının son haftasında yayınlanması bekleniyor.


Öte yandan sınav soruları ve cevap anahtarı eKampüs sistemi üzerinden geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı. Öğrenciler çıkmış sınav sorularına ve cevaplarına ANADOLUM eKampüs sisteminden erişebiliyorlar. Yani https://ekampus.anadolu.edu.tr adresinden TC kimlik numarası ve şifresi ile sisteme giriş yapan öğrenciler sorulara ve cevap anahtarına ulaşabilirler.


AÖF SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS