AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖF soru ve cevapları yayınlandı mı?

AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖF soru ve cevapları yayınlandı mı?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencileri AÖF 2020 final sınavlarının ikinci oturumuna girdi. Öğrencilerin cevabını en çok merak edip araştırdığı soruların başında ise “AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak?” ve “AÖF soru ve cevapları ne zaman yayınlanacak?” sorularının cevabı bulunuyor. Peki, AÖF sonu ve cevapları ne zaman yayınlanacak? İşte, merak edilen detaylar…

AÖF soru ve cevapları ne zaman yayınlanacak? AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak? Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 2020 güz dönemi final sınavına giren öğrenciler bu sorunun cevabını merak edip araştırıyor. Peki, AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, merak edilen sorularla ilgili detaylar…


AÖF SORU VE CEVAPLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?


Sorular ve cevapların hangi tarihte açıklanacağı ile ilgili resmi bir açıklama gelmese de kurumun daha önce yaptığı uygulamalar göz önüne alındığında sorular ve cevapların 20 Ocak 2020 Pazartesi günü erişime açılması bekleniyor.


AÖF SONUÇLARI HANGİ TARİHTE BELLİ OLACAK?


Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim Fakültesinin (AÖF) bu hafta sonu yapılacak güz dönemi final sınavlarının sonuçlarının kısa sürede açıklanacağı bildirildi.


Rektör Yardımcısı ve AÖF Dekan Vekili Prof. Dr. Selim Başar, yaptığı yazılı açıklamada, 1 milyon 52 bin aktif öğrencisi bulunan Açıköğretim Sistemi'nin 2020 yılı itibarıyla dijitalleşme ve uluslararasılaşma noktasında önemli adımlar atacağını belirtti.


Yine açıklamalar göz önüne alındığından sınav sonuçlarının bir hafta içerisinde açıklanması bekleniyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS