1. dönem AÖL soruları ve cevapları ne zaman yayımlanacak? (MEB Açık Öğretim Lisesi 2018)

1. dönem AÖL soruları ve cevapları ne zaman yayımlanacak?  (MEB Açık Öğretim Lisesi 2018)

2018 AÖL soruları ve cevapları 8-9 Aralık tarihlerinde sınava giren adaylar tarafından merak konusu oldu. Geçtiğimiz günlerde AÖL 1. dönem sınav yerleri ile ilgili beklenen açıklamayı yapan MEB sınavlar öncesinde adaylara son uyarıları yapmıştı. Peki, Açık Öğretim Lisesi sınav soruları ve cevapları ne zaman yayımlanacak?

MEB Açık Öğretim Lisesi soruları ve cevapları ile ilgili yapılacak açıklamayı bekleyen adayları önümüzdeki günlerde bilgilendirme yapacak. AÖL 1. dönem sınav soruları ve cevaplarının ne zaman yayınlanacağı ise henüz açıklanmadı. İşte Açık Öğretim Lisesi sınavlarına ilişkin son bilgiler…

MEB’ten sınav yerleri ile ilgili yapılan açıklama ise şöyleydi; 08 - 09 Aralık 2018 tarihlerinde 3 oturum olarak gerçekleştirilecek Açık Öğretim Liseleri (Açık Öğretim Lisesi, Mesleki Açık Öğretim Lisesi, Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi) 2018-1. Dönem sınav yerleri açıklandı. Sınava katılacak öğrencilerimiz Sistemden öğrenci numarası ve şifrelerini girerek sınav giriş belgelerine ulaşabilirler.

SORULAR VE CEVAPLAR NEREDE YAYIMLANACAK?

8-9 Aralık 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan sınavlarda sorulan soru ve cevapların “aol.meb.gov.tr” adresinde yer alması bekleniyor. Soruların sadece adayların erişimine mi açılacağı yoksa ortak paylaşım mı yapılacağı ise önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak. Öte yandan 1. Dönem sınavında sorulan soruların ve cevaplarının 10-16 Aralık tarihlerinde yayımlanması bekleniyor.

ÇIKMIŞ AÖL SORULARI VE CEVAPLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

{$ nextTitle $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS