Bahçeli: Çarşı haksızlığa gelmez, yalana boyun eğmez”

Bahçeli: Çarşı haksızlığa gelmez, yalana boyun eğmez”

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabı Twitter'dan Beşiktaş ile ilgili açıklamalarda bulundu. Bahçeli, "Açılıştan 1 gün sonra Beşiktaş taraftarlarına gösterilen kaba ve yaralayıcı muameleleri" çok yanlış bulduğunu ifade etti.

Beşiktaş Kulübü'nün yeni stadyumundan gurur duyduğunu belirten Bahçeli, "Tüm kulüplerimizi sever, ilgi ve takdirle izlerim. Ama gönlümde siyah beyaz renklerin yeri bir başkadır. Çünkü Beşiktaşlıyım. Beşiktaş'ın yeni stadyumunun açılışında bulunamadım. İnşallah bir futbol müsabakasını heyecan içinde izlerim ve bunu yapacağım" temennisinde bulundu.


Vodafone Arena dışında biber gazlı müdahale


“Beşiktaş taraftarlarına gösterilen kaba muamele çok yanlış”


"Fakat açılışta Beşiktaş taraftarlarının olmamasını yadırgadım, yeşil sahada top cambazlığına soyunanları ise hayretle takip ettim.  Açılıştan 1 gün sonra Beşiktaş taraftarlarına gösterilen kaba ve yaralayıcı muameleleri çok yanlış bulduğumu özellikle ifade etmeliyim. Çarşı Grubu Beşiktaş'ın gür ve cesur sesidir. Çarşı haksızlığa gelmez, yalana boyun eğmez.


Vodafone Arena para bastı


Çarşı centilmendir, siyasi faulleri kabul etmez. Beşiktaş gönüllerde yanan meşaledir; Beşiktaş, siyah beyaz renklerinde tarihi ve milli hatırayı yaşatan sporun klas ve kaliteli yüzüdür. Yeni stadyumun inşasında emeği geçen, katkısı bulunan başta Kulüp Başkanımız Sayın Fikret Orman Bey olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Beşiktaşımızı ve tüm taraftarlarımızı kutluyor, nice başarılara ulaşmalarını temenni ediyor, hayırlı olsun diyorum" dedi. 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS