hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Bakan'dan yeni açıklama! Ara tatil kalkıyor mu? MEB ara tatiller kalktı mı?

  Bakandan yeni açıklama Ara tatil kalkıyor mu MEB ara tatiller kalktı mı
  expand

  Milyonlarca öğrenci ve öğretmeni yakından ilgilendiren ara tatil açıklaması Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin’den geldi. Bakan Tekin açıklamasında ara tatillerin izleneceğini belirtti. Peki, ara tatil kalkıyor mu? İşte detaylar…

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bakan Tekin’in ara tatillerle ilgili yaptığı açıklamalar sonrasında öğrenciler “ara tatil kalktı mı?” sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki, tatil sürelerinde değişiklik olacak mı, ara tatil uygulaması devam edecek mi?

  ARA TATİLLER KALKIYOR MU?

  Milli Eğitim Bakanlığı'nda her Genel Müdürlüğün bünyesinde bir tane İzleme Değerlendirme Daire Başkanlığı olduğunu söyleyen Tekin, "Yapılan her şey, attığımız her adım o daire başkanlığı tarafından izleniyor. Bu yıl ara tatilden sonra rapor oluşturulur. Bakarız, öğrenciler, veliler, öğretmenler mutlu ise biz de devam edeceğiz. Eleştiri, eğitim süreciyle ilgili bir problem varsa ona göre çözüm alınabilir. Benim kişisel kanaatim Türkiye çapında değil, bölgesel olarak uygulanabilir. Şu an gündemimizde bu ara tatillerle ilgili herhangi bir şey yok." diye konuştu.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow