hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Balyoz hakiminin davasına giderken ilginç tesadüf

  Balyoz hakiminin davasına giderken ilginç tesadüf
  expand
  KAYNAKCnnturk.com

  FETÖ'nün kumpası olduğu ortaya çıkan Balyoz davasının hakimi Ömer Diken şimdi kendisi sanık sırasında. Diken'in FETÖ'cü suçlamasıyla yargılandığı davanın tanıklarından biri de Balyoz davasında sanık olarak yargılanan emekli tümgeneral Ahmet Yavuz. Yavuz İzmir'deki davaya tanıklık yapmak için giderken yaşadığı ilginç tesadüfü twitter adresinden duyurdu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında hakkında dava açılan "Balyoz Darbe Planı Davası" hakimi eski İstanbul 10. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Ömer Diken, İzmir'de yargılanıyor.

  Yavuz: Adalet talebi, görmeyeni yakar

  FETÖ üyesi olmakla suçlanan hakim Diken'in İzmir 16. Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılandığı davada, Balyoz kumpasının mağdurlarından emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz da tanıklık yapıyor.

  Rollerin değiştiği davada ilginç bir tesadüf de yaşandı. İstanbul'dan tanıklık yapacağı dava için İzmir'e uçan emekli tümgeneral Yavuz'un bindiği THY uçağının adı da "Silivri"ydi.

  Yavuz bu ilginç tesadüfü, Twitter hesabından, "Silivri ÖYM’lerinin haysiyet cellatlarından Ömer Diken’in duruşması için İzmir’e Silivri uçağı ile uçmak... Bak Allah’ın işine..." diyerek duyurdu.

  Balyoz hakiminin davasına giderken ilginç tesadüf

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow