Bankalar yarın açık mı, kapalı mı? 15 Temmuz bankaların çalışma durumu!

Bankalar yarın açık mı, kapalı mı? 15 Temmuz bankaların çalışma durumu!

Bankalar yarın açık mı, kapalı mı 15 Temmuz bankaların çalışma durumu
expand

Kurban Bayramı 2022 resmi tatili nedeniyle bankada işlemlerini gerçekleştiremeyen vatandaşlar tarafından banların açılacağı tarih araştırılıyor. Peki, bankalar ne zaman açılacak, Çarşamba günü açılacak mı? İşte o detay.

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

Kurban Bayramı 9 Temmuz'da başladı ve dört gün boyunca devam edecek. Bayramda bankaların kapalı olmasından dolayı işlemler bayram sonrasında yapılacak. Ancak bayram tatilinin 9 güne çıkarılmasıyla birlikte bankaların durumu merak edildi. Konuyla ilgili olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçtiğimiz gün Kabine toplantısı sonrası Kurban Bayramı tatilinin dokuz güne çıkarıldığını açıkladı. 9 Temmuz'da başlayacak olan Kurban Bayramı, 13 ve 14 Temmuz'un idari izin kapsamına alınmasıyla dokuz güne çıkıyor. 

15 TEMMUZ BANKALAR AÇIK MI?

15 Temmuz'da bankaların açık olup olmadığı araştırılıyor. Kurban Bayramı tatili 8 Temmuz günü öğleden sonra başladı. Bankalar 13-14 Temmuz tarihlerinde hizmet vermeye devam etti. Yarın ise 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla resmi tatilde olacağından hizmet vermeyecek.

Sıradaki Haberadv-arrow
Sıradaki Haberadv-arrow