Başbakan Bayrampaşa'da açılışa katıldı

Başbakan Bayrampaşa'da açılışa katıldı

Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Türkiye'yi istikrarsızlığa sürüklemek isteyenlere de bu istikrarsızlık beklentilerine fırsat vererek terörü kudurtan kan dökücülere de gerekli dersi milletimiz verecek, 7 Haziran'dan bu yana Türkiye'nin birliğini, dirliğini, kardeşliğini savunan AK Parti kadroları ile bunları hedef alanlar arasında net bir ayrım yapacak" dedi.

Bayrampaşa'da toplu açılış törenine katılan Başbakan Davutoğlu, törende yaptığı konuşmada, AK Parti'nin 13 yılda Türkiye'nin makus talihini değiştirdiğini ve yükselen Türkiye'yi inşa ettiğini belirterek, "Bu 13 yıl içinde Türkiye'nin içine düştüğü karanlık girdaptan ülkemizi tutup çıkardık ve nice zaferlere imza attık. Bu başarının kahramanı önce milletimiz, sonra AK Parti kadrolarıdır dedi.


Suudi koca fena yakalandı!


İşte Microsoft'un yeni cihazları


Davutoğlu, "Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a da buradan selam gönderiyoruz" diyerek, "7 Haziran'dan bu yana bir yandan hkümet arayışlarıyla meşgul olurken, bir yandan da Türkiye'nin ara dönemi yarasız beresiz atlatması için mücadele ediyoruz. Terörle mücadele ediyoruz. Ama sizler de şahitsiniz, Türkiye'yi bir an yönetim boşluğuna düşürmedik, düşürmeyeceğiz inşallah" şeklinde konuştu.


"7 HAZİRAN'DA MESAJI ALDIK, BAŞIMIZIN TACI ETTİK"


Davutoğlu, şöyle devam etti:


"Milletimiz, istikrar için bizi iktidara taşıyacak. 7 Haziran'da mesajı aldık, başımızın tacı ettik. Yol haritasını milletimize danışarak çizdik. Emin olun bu yol haritası bizi başarıya taşıyacak. Şimdi yeni bir seçime gidiyoruz, 1 Kasım'da bir kere daha milletin, yani sizin dediğiniz olacak. İnanıyorum ki, seçim sandıkları açıldığında milletin sözüne kulak veren ile vermeyen ayrılacak. Millet kendisinin sesine kulak


verene desteği verecek. Hükümete iştirak etmekten kaçanlara, sorumluluğu yerine getirmeyenlere millet gerekli cevabı verecek. Bir kere daha istikrar kazanacak, milli irade kazanacak. Milletimiz bütün kaos senaryolarını boşa çıkaracak. Bunlara derslerini verecek.


Silopi'de sokağa çıkma yasağı ilan edildi


28 Şubat Davası'nda Çiler ve Yılmaz kararı


Türkiye'yi istikrarsızlığa sürüklemek isteyenlere de, bu istikrarsızlık beklentilerine fırsat vererek terörü kudurtan kan dökücülere de gerekli dersi milletimiz verecek, 7 Haziran'dan bu yana Türkiye'nin birliğini, dirliğini, kardeşliğini savunan AK parti kadroları ile bunları hedef alanlar arasında net bir ayrım yapacak. Bilsinler ki, 1 Kasım'da bu oyun sona erecek. Milletimiz bütün bu kaos senaryolarını bertaraf kararlılığı gösterecek. Bu kirli oyunları oynayanlara, kan dökerek, can alarak kargaşa çıkaranlara milletimiz gerekli dersi verecek."


Davutoğlu, oynanan kanlı oyuna milletin dur diyeceğini belirterek, "Türk, Kürt, Sünni, Alevi bütün vatandaşlar, bu meydanda olduğu gibi, kıyamete kadar birlikte olacak" dedi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS