Başbakanın eşi Semiha Yıldırım da Semiha Yankı'ya açtığı davayı geri çekti

Başbakanın eşi Semiha Yıldırım da Semiha Yankı'ya açtığı davayı geri çekti

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hakaret nedeniyle açtığı davaları geri çekmesinin ardından aynı adımı atan Başbakan Binali Yıldırım, FETÖ soruşturmasında gözaltına alınan ve tutuklanan gazeteciler hakkındaki davaları geri çekmedi. Yıldırım'ın geri çektiği davalar arasında Soner Yalçın, Uğur Dündar'a açtığı davalar da var. Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım da Semiha Yankı'ya açtığı davadan vazgeçti.

Hürriyet'in haberine göre, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu'nca yürütülen bir soruşturma kapsamında bazı gazeteciler hakkında gözaltı ve tutuklama kararı verilmişti.


Semiha Yıldırım'dan Buse Terim ve Arda Turan'ın annesine sürpriz telefon


Yıldırım, FETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe girişimi sonrası oluşan toplumsal mutabakat ortamına katkıda bulunmak amacıyla aralarında siyasiler, yazarlar ve gazetecilerin de bulunduğu isimlere yönelik açtığı davaları geri çekeceğini açıklamıştı.


'Sanatçı olmasaydım ajan olurdum'


Bu arada, Başbakan Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım da şarkıcı Semiha Yankı hakkında açtığı davayı geri çekti.


KADEM'den Semiha Yıldırım açıklaması


Başbakan Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım, şarkıcı Semiha Yankı'ya neden dava açmıştı


Şarkıcı Semiha Yankı, “Bismillahirrahmanirrahim…İyi geceler” notuyla Başbakan Binalı Yıldırım’ın eşi Semiha Yıldırım’ın fotoğrafını paylaşmıştı. Semiha Yankı'nın paylaşımı sosyal medyada büyük tepkiye neden olmuştu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS