Bayram tebrikleri... 2020 Ramazan Bayramı mesajları resimli ve yazılı mesajlar

Bayram tebrikleri... 2020 Ramazan Bayramı mesajları resimli ve yazılı mesajlar

2020 Ramazan Bayramı tebrik mesajları yazılı, sözlü ve resimli olarak birçok kişi tarafından paylaşılacak. İslam aleminin bayramını kutlamak isteyen kişiler anlamlı bayram mesajı paylaşımı ile tebriklerini iletecekler. İşte sosyal medyada ve diğer mecralarda paylaşılabilecek Ramazan Bayramı mesajları örnekleri...

Bayram mesajları 2020 yılında sokağa çıkma kısıtlamanın bulunması nedeniyle bu yıl daha da fazla kişi tarafından paylaşılacak. Yakınlarının Ramazan Bayramı’nı kutlamak isteyen kişiler resimli, yazılı ve sözlü mesajlar ile bayram tebriklerini iletebilecekler.

Sosyal medya üzerinden ve diğer dijital kanallardan iletilecek mesajlar ile bayram boyunca kutlamalar gerçekleşecek. İşte herkesin dilediği ortamda paylaşabileceği en güzel bayram mesajları…

2020 BAYRAM MESAJLARI

Şeker gibi insanın şeker gibi bayramı olsun. Sevdiklerinizle uzun ve mutlu ömürler geçirmenizi temenni ederim. İyi bayramlar...

Bir şerefli ayı daha geride bırakmanın huzuru ile tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı kutlarım…

Küslerin barıştığı, insanların bir araya geldiği bu bayramda da neşeniz hiç eksik olmasın... Hayırlı bayramlar…

Bir damla ümit serpilsin yüreğine, bir damla mutluluk dolsun günlerine, binbir duan kabul ve Bayramın Kutlu Olsun

Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah'a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nura dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile Bayramın Kutlu Olsun

RESİMLİ RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ…

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun! Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Ramazan Bayramı geldi, hoşgeldin. Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.

Bu Mübarek Ramazan Bayramı’nda, kâinatın yaratıcısı ve âlemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin öyle içten samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi Bayramlar.

Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Ramazan Bayramınızın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle.. Ramazan Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun!

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS