Bayramda otoyollar ve köprüler ücretsiz

Bayramda otoyollar ve köprüler ücretsiz

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, "23 Eylül-28 Eylül arası otoyol ve köprüler ücretsiz olacak" dedi.

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "23 Eylül çarşamba günü saat 00.00'dan 28 Eylül saat 07.00'a kadar otoyol ve köprülerin ücretsiz olması, ayrıca toplu taşımanın ücretsiz olmasını bugün Bakanlar Kurulu'nda imzaladık" dedi.  


Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Çankaya Köşkü'nde gerçekleştirilen ve yaklaşık 7,5 saat süren Bakanlar Kurulu toplantısının ardından basın mensuplarına toplantıda görüşülen konulara ilişkin açıklamalarda bulundu.


CHP'de Midyat depremi


Müjdeler


Bakanlar Kurulu toplantısında alınan kararların ardından vatandaşlara müjdeler veren Kurtulmuş, "23 Eylül çarşamba günü saat 00.00'dan 28 Eylül saat 07.00'a kadar otoyol ve köprülerin ücretsiz olması, ayrıca toplu taşımanın ücretsiz olmasını bugün Bakanlar Kurulu'nda imzalamış olduk. Kurban Bayramı tatili öncesinde Bağkur, SSK, işçi ve tarım işçilerinin, 4C'lilerin alacakları maaşların ödemeleri yapılacak" dedi.


Kurtulmuş, Bakanlar Kurulu'nun bundan sonra 15 günde bir yapmayı planladıklarını ifade etti.


Kurtulmuş, açıklamaları sonrası gazetecilerin sorularını cevapladı.


Suriye'den Kilis'e ateş açıldı: 2 asker yaralı


Koza Grubu'na operasyon


Bir gazetecinin, "Bugün İpek Koza grubuna yönelik yapılan operasyona' ilişkin sorusuna Kurtulmuş, "Bakanlar Kurulu'nda bu konu gündeme gelmedi. Bir gruba ait olarak operasyon, soruşturma süreci sürdürülüyor. 5 kişi gözaltına alındı, şüphelilerden birisinin yurtdışında olduğu biliniyor. Bu devam eden bir soruşturma" karşılığını verdi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS