Beşiktaş Belediye Başkanı Hazinedar'dan Kenan Işık tweetine açıklama

Beşiktaş Belediye Başkanı Hazinedar'dan Kenan Işık tweetine açıklama

Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar'ın Twitter adresinden Kenan Işık'ın vefat ettiği tweeti atıldı. Bu paylaşımın ardından Işık'ın aile yakınları ünlü oyuncunun sağlık durumunda herhangi bir değiklik olmadığı ve hayatta olduğu açıklamasını yaptı. Haziner da hesabından atılan tweetle ilgili açıklama yaptı. ''Açıklamayı yapan sosyal medya danışmanıyla ilgili gereken işlem yapılmıştır'' dedi.

Ortalığı karıştıran Kenan Işık hayatını kaybetti tweetliyle ilgili Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar şu açıklamayı yaptı;


Dün gece sosyal medyadaki birçok paylaşım üzerine sosyal medya danışmanım Kenan Işık hakkında bir tweet atmış.


Kenan Işık'ın sağlık durumu nasıl?


Bu sırada yurtdışında bulunmam nedeniyle olayın asılsız olduğunu yeni öğrendim. Sosyal medya danışmanım hakkında gereken işlem yapılmıştır.


Bu üzücü durumu öğrenir öğrenmez sevgili Kenan Işık'ın eşi Beril hanımı da arayarak üzüntülerimi belirtmiş bulunmaktayım.


 

Murat Hazinedar'ın sosyal medya danışmanlığını yapan Mücahit Avcı da bir açıklama yaptı. Avcı açıklamasında, ''Kenan Işık hakkındaki üzücü olay karşısında Işık ailesinden ve tüm kamuoyundan özür dilerim'' dedi. Danışmanlığı bıraktığını söyledi.


 {$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS