Beyoğlu'nda 2 katlı bina çöktü

Beyoğlu'nda 2 katlı bina çöktü

Beyoğlu'nda 3 yıl önce boşaltılan 2 katlı bina çöktü. Ölen yada yaralananın olmadığı çökme nedeniyle bitişikteki bir bina ise tahliye edildi.

Beyoğlu'nda, 3yıl önce boşaltılan 2 katlı metruk bina çöktü. Ölen yada yaralananın olmadığı çökme nedeniyle bitişikteki 2 bina ise tahliye edildi.
Beyoğlu, Tarlabaşı Şehit Muhtar Mahallesi Fındıklı Sokak'ta saat 20.30'da meydana gelen olayda, çökme tehlikesi nedeniyle 3 yıl önce boşaltılan 2 katlı bina büyük bir gürültüyle çöktü. Mahallelinin ihbarı üzerine olay yerine gelen itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi.


İtfaiye ekipleri yaptığı çalışma sonucu göçük altında kalan kimsenin olmadığını belirledi.


2 BİNA TAHLİYE EDİLDİ


Polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alırken, çökme nedeniyle üzerinde çatlaklar oluşan bitişikteki 2 bina da tahliye edildi. Çöken binaya yakın başka apartmanlarda da hasar tespit çalışması yapan itfaiye erleri bu binalarda olumsuz bir duruma rastlamadı.


"CAN KAYBININ OLMAMASI BÜYÜK ŞANS"


Çöken binanın bulunduğu sokakta oturan Sedat Acay, "Olayda can kaybı yok. Çevrede yıkılacak çok bina var. İnsanlar oraya girmeye korkuyor. Can kaybının olmaması büyük şans, bütün tesellimiz bu" dedi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS