Son Dakika

Bilim Kurulu Toplantısı ne zaman, saat kaçta? Bilim Kurulu Toplantısı bugün mü? 22 Nisan 2021 Gözler Bilim Kurulu'nda!

A A

21.04.2021 - 11:26 Son Güncelleme:

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın açıklamalarının tedbirlere yön vereceği Bilim Kurulu Toplantısıyla ilgili detaylar merak ediliyor. Belirli aralıklarla toplanarak önemli tavsiye kararları alan Koronavirüs Bilim Kurulu Toplantısı'nda ölüm ve vaka sayılarında yaşanan artış sonrası, Ramazan Bayramı'nda alınacak tedbirlerin istişare edilmesi bekleniyor. Peki, bugün Bilim Kurulu Toplantısı var mı, ne zaman?

Bilim Kurulu Toplantısı ne zaman, saat kaçta? Bilim Kurulu Toplantısı bugün mü? 22 Nisan 2021 Gözler Bilim Kurulu'nda!

Bilim Kurulu Toplantısı ile ilgili son gelişmeler gündemde yer almaya devam ediyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın açıklamaları ve kritik toplantının tarihi hakkında detaylar merak ediliyor. Bilim Kurulu Toplantısı ile vaka sayılarını düşürmeye yönelik koronavirüs tedbirleri değerlendirilecek. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığında yapılacak olan toplantısı sonrası, alınan kararlar Kabine Toplantısı'nda yol gösterici olacak.

BİLİM KURULU TOPLANTISI NE ZAMAN YAPILACAK?

Koronavirüs Bilim Kurulu, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca başkanlığında saat 15:00’te video konferans yöntemiyle toplanacak. Toplantının ardından yazılı açıklama yapılması bekleniyor.