Bu hafta tek katalog! 27 Mayıs 2020 BİM aktüel kataloğu ürünleri...

Bu hafta tek katalog! 27 Mayıs 2020 BİM aktüel kataloğu ürünleri...

27 Mayıs 2020 Çarşamba günü BİM aktüel ürünler kataloğu yiyecekten, teknolojik ürünlere kadar birçok farklı ürünün alışveriş tutkunlarıyla buluşacağını gösterdi. Peki, 4 sayfa olarak yayınlanan BİM aktüel kataloğu içerisinde bu hafta neler var ve ürünlerin fiyatları ne kadar?

Yicecek, teknolojik ürünler ve diğer birçok ürünün yer aldığı yeni BİM aktüel kataloğu ürünleri geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında 26 Mayıs 2020 Salı gününün kısıtlama içerisine denk gelmesi nedeniyle katalog bu hafta Salı günü yerine Çarşamba günü satışa çıkmıştı.

Normal şartlarda 2 ya da üç sayfa olarak yayınlanan aktüel ürünler kataloğu bu kez 4 sayfa olarak yayınlanırken bu hafta 1 katalog yayınlandı. İşte o katalogda yer alan ürünler…

BİM AKTÜEL 27 MAYIS SAYFA 1

27 Mayıs 2020 Çarşamba günü yayınlanan kataloğun ilk sayfasında havuzlu toprak kaydırak, 3 tekerlekli bisiklet, scooter ve çeşitli ebatlarda ayakkabılar yer alıyor.

BİM AKTÜEL 27 MAYIS SAYFA 2

Aktüel kataloğun ikinci sayfasında yer alan bilgilere göre 2 bin 299 TL’den satışa sunulan televizyon, set üstü ocak, baskül, fakir robot seti, şekilli krep tava ve saklama kapları da bu hafta alıcılarını bekleyecek.

BİM AKTÜEL 27 MAYIS SAYFA 3

Üçüncü sayfanın ön plana çıkarılan ürünleri ise aksiyon kamerası, taşınabilir şarj aleti, ışıklı şarj kablo, bluetooth speaker, kablosuz fare, bisiklet, otomatik çadır ve şişme mat olacak.

BİM AKTÜEL 27 MAYIS SAYFA 4

Yiyecek ürünlerinin ağırlıkta olduğu 4. sayfada ise soslar, mayonez, gazlı içecek, bulaşık makinesi tableti, mendil ve çeşitli boyutlarda pil de satıştaki ürünlerden olacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS