BİM aktüel 5 Haziran 2020 Cuma kataloğu… Bugün BİM aktüel kataloğu ürünleri neler?

BİM aktüel 5 Haziran 2020 Cuma kataloğu… Bugün BİM aktüel kataloğu ürünleri neler?

BİM aktüel kataloğu 5 Haziran 2020 Cuma günü hangi ürünlerin alışveriş tutkunlarının beğenisine sunulacağını gösterdi. Yeni günde mağazalarda satışta olacak o ürünlerin fiyat bilgileri de paylaşıldı. İşte BİM aktüel ürünler ve 5 Haziran günü satılacak ürünlerle ilgili detaylar…

Koronavirüs tedbirleri kapsamında kısıtlamaların hafifletilmesinin ardından BİM aktüel kataloğu ürünleri yeniden haftada iki kez yayınlanmaya başlandı. Salı ve Cuma günleri yayınlanan kataloglarda hangi ürünlerin satışta olacağı bilgisi paylaşıldı. İşte o ürünlerle ilgili bilgiler…

BİM AKTÜEL 5 HAZİRAN SAYFA 1

Aktüel kataloğun ilk sayfasında bin 299 TL’den satışa sunulan ve 12 taksit imkanı bulunan televizyon dikkat çekerken yine 900 W’lık elektrikli süpürge için de 6 taksit seçeneği sunuldu. Otomatik sıvı sabunluk, çocuk valizi, pijama takımları ve çeşitli ebatlarda oyuncaklar da bu haftanın ürünlerinden oldu.

BİM AKTÜEL 5 HAZİRAN SAYFA 2

Mutfak eşyalarının ağırlıkta olduğu ikinci sayfada ise çelik tencere seti, tavalar, çatal, bıçak ve kaşık seti, 48 parça yemek takımı ve sunum şişeleri dikkat çekti.

Cuma gününden itibaren mağazalarda satışta olacak bu ürünlerin tamamı alıcılarını bekleyecek. Ürünler diğer aktüel ürünlerde olduğu gibi her mağazada sınırlı sayıda olacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS