9 Kasım öğleden sonra altın fiyatları ne kadar oldu?

9 Kasım öğleden sonra altın fiyatları ne kadar oldu?

9 Kasım öğleden sonra Kapalı Çarşı altın fiyatlarının en düşük değeri 216 TL, en yüksek değeri 1.485 Türk Lirası. Kapalı Çarşı'da son durum nasıl?

Altın piyasası, 9 Kasım öğleden sonra yüzde 0.58 oranında yükselişe geçerken, altının gram değeri sabah saatlerine oranla 2 lira yükseldi.

Ekonomi uzmanları, FED/FOMC üzerinden önemli açıklamalarda bulundu. Amerika, faiz kararı konusunda değişikliğe gitmedi, kademeli faiz artışının desteklendiğini açıkladılar. Uzmanlar, bu durum karşısınd dolar varlıklarında olumlu sinyal olarak gözlemlediklerini açıklarken, ABD-Çin arasında yaşanan ticaret savaşlarının emtia fiyatları (ticari olarak satılacak olan mallar) baskıların devam edeceğini açıkladı.

ABD-Çin arasında yaşanan ticaret savaşları konusunda ABD Başkanı Trump, Çin'in ekonomik olarak önünü kesmeye çalışırken, aradaki uyum ve dengeyi elden bırakmamaya çalışıyor. Trump bir taraftan kanunlar üzerinden Çin'i durdurmaya çalışırken diğer tarafntan iki ülkenin anlaşabileceğini açıkladı.

Çeyrek altın ne kadar? Kapalı Çarşı çeyrek altın değerli 9 Kasım 2018 tarihinde satış değeri 352 Türk Lirasından işlem görüyor.

Gram altın ne kadar? 9 Kasım 2018 tarihinde gram altın Kapalı Çarşı'da 216 Türk Lirasından satılıyor.

Cumhuriyet altını ne kadar? Kapalı Çarşı Cumhuriyet altını değerleri 9 Kasım 2018 tarihinde satış değeri 1.453 Türk Lirasından işlem görüyor.

Reşat altın ne kadar? Reşat altın Kapalı Çarşı'da 9 Kasım 2018 tarihinde alış değeri 1.443 Türk Lirası, satış 1.485 Türk Lirasından işlem görüyor.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS