hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Dünya geneli corona virüsü haritası... Koronavirüste son durum ne?

  Dünya geneli corona virüsü haritası... Koronavirüste son durum ne
  expand

  Corona virüsü haritası covid-19 vaka sayısı, ölü sayısı ve tedavisi tamamlanan hasta sayısı ile ilgili detayları aktarıyor. Dünya genelinde toplam vakanın yarım milyona yaklaştığı günlerde virüsün merkez noktası da yavaş yavaş değişiyor. İşte son dakika koronavirüs haritası ve ülkelerde dikkat çeken rakamlar…

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Covid-19 pozitif vaka sayısı ülkelerdeki corona virüsü vakalarıyla ilgili detayları aktarıyor. Canlı harita üzerinden aynı şekilde covid-19 ile ilgili iyileşen hasta sayısı ve can kaybı sayısı da öğrenilebiliyor. Peki, hangi ülkede son durum ne?

  KORONAVİRÜS SON DURUM

  Dünya genelinde en fazla can kaybının yaşandığı ülke virüsün Avrupa’daki merkez noktası İtalya oldu. Yeni vaka sayısının binlerle ölü sayısınınsa yüzlerle açıklanmaya başlandığı İtalya’da şimdiye kadarki vaka sayısı 74 bin 386 olurken hayatını kaybeden kişi sayısı ise 7 bin 503 olarak açıklandı.

  COVİD-19 BELİRTİLERİ İÇİN TIKLAYINIZ…

  Virüsün ilk çıkış noktası olan Çin’de vaka sayısı ise 81 bin 736 iken Çin ölü sayısında üçüncü sıraya kadar geriledi.

  Oldukça hızlı artışın yaşandığı ülkeler arasında yer alan İspanya’da ise vaka sayısı 49 bin 515’ken ölü sayısı 3 bin 647’ye çıktı.

  CORONA VİRÜSÜ HARİTASI

  Haritada yer alan güncel veriler üzerinden ülke ülke son durumlar takip edilebiliyor. Yeni vakaların da eklendiği haritada aynı zamanda hayatını kaybeden ve iyileşen hasta sayıları da açıklanıyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  KORONAVİRÜS HARİTASI İÇİN TIKLAYINIZ…

  KOMŞUDA RAKAMLAR KORKUTUYOR

  İran'da son 24 saatte yeni tip koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden kişilerin sayısı 157 artarak, 2 bin 234'e yükseldi.

  DÜNYADAKİ SON GELİŞMELER İÇİN TIKLAYINIZ…

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow