Son Dakika

Cuma mesajları 2020 yeni ve yazılı: Anlamlı en güzel resimli cuma mesajları

A A

27.03.2020 - 09:55 Son Güncelleme:

Resimli cuma mesajları yeni, yazılı ve resimli olarak 2020 yılında da binlerce kişi tarafından paylaşılıyor. Yakınlarına “hayırlı cumalar” mesajı göndermek isteyen kişilerin tercihleri genellikle anlamlı cuma mesajı oluyor. İşte paylaşmak isteyen kişiler için en güzel cuma mesajları örnekleri…

Cuma mesajları 2020 yeni ve yazılı: Anlamlı en güzel resimli cuma mesajları

2020 cuma mesajları yeni ve resimli olarak ditijal platformlar üzerinden paylaşılmaya devam ediyor. Corona virüsü tedbirleri kapsamında cemaatle namaza aranın verildiği günlerde Diyanet, kişilerin evde öğle namazını eda edebileceklerini belirtmişti.

Yetkili kurumların “evde kal” çağrısı sürerken virüsün yayılımını azaltmak için tüm kurumlar çeşitli önlemler almayı sürdürüyor.

Öte yandan evde öğlen namazı eda eden kişiler Cuma sözleri ile yakınlarının ve İslam aleminin cumasını tebrik ediyor. İşte o mesajlara bazı örnekler…

ANLAMLI CUMA MESAJLARI 2020

Allah’ım dilimizden ve gönlümüzden adını eksik etme Bizlere senin sevdiklerinin arasında olmayı ve cemalini görebilmeyi nasip et. Hayırlı Cumalar…

Melekler daima duacınız olsun. Yüreğiniz ferah, ilhamınız bol olsun. Sevgili peygamberimiz, şefaatçimiz olsun. Cumamız mübarek olsun.

“Duaların geri çevrilmeyeceği bugünde rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın güzel Mevlam.”

RESİMLİ CUMA MESAJLARI İÇİN TIKLAYINIZ…

Bu cuma mesajı benden sana dua ile gelsin. Senden tüm sevdiklerine dua ile gitsin. Hayırlı cumalar...

Öyle bir dua et ki günahın tövbenin büyüklüğünden ağIasın. Şeytandan yaradana sığın ki nefsin seni değil; sen nefsini yakasın. Hayırlı Cumalar…

Dua damlaları gönlünüze dolsun, dualarınız kabul cumanız hayır olsun. Selam ve dua ile...

YAZILI VE YENİ CUMA MESAJLARI

Allah’ım musibetin yaşandığı bu günlerde tüm insanlara şifa ve sabır ihsan eyle. Bizleri yeniden Cuma saflarında bir araya getirmeyi nasip eyle. Tüm İslam alemine hayırlı cumalar.

Zor günler geçirdiğimiz şu dönemde mübarek Cuma gününün hürmetine bizlere dayanma gücü ver Ya Rab. Cümlemize hayırlı cumalar olsun.

Mübarek Cuma günü yeniden camilerde bir arada saf tutabilmek dileğiyle. Tüm İslam aleminin Cuma günü hayırlara vesile olsun.

Günaydınlar, hayırlı cumalar. Ettiğiniz her dua derdinize deva, sağlığınıza şifa, gözünüze nur, gönlünüze huzur, ailenize ve sevdiklerinize huzur getirsin. Hayırlı cumalar dilerim.

CUMA SAATLERİ İÇİN TIKLAYINIZ…

Allah'ım! Dillere destan, yüreklere ferahlık olan merhametin ile günahlarımızı affeyle. Amin tüm Müslümanların cuması mübarek olsun. Hayırlı, bereketli, huzurlu ve sağlık dolu günler dilerim."

Her yerde haddini bilen, gönül aynasını silen, mahşerde beraat edip yüzü gülen kullarından eyle bizleri. Amin. Cumamız Mübarek Olsun.

Ömrümüzün hikayesini yazan en büyük ve en güzel yazıcı olan Rabbim, gönlünüzden geçen güzellikleri alnımıza kader diye yazsın. Amin, hayırlı cumalar dilerim.

ÖĞLE NAMAZI KILINIŞI İÇİN TIKLAYINIZ…